HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas. Jaunaties džiaugsmai6 min read

16 rugpjūčio, 2020 4 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas horoskopas. Jaunaties džiaugsmai6 min read

Reading Time: 4 minutes

Jeigu pakeldami akis į vakarinį dangų ir matydami jaunatį, kabantį virš jūsų nejaučiate nieko, tuomet kviečiame paskaityti šias prognozes.

Jeigu pakeldami akis į vakarinį dangų ir matydami jaunatį, kabantį virš jūsų planuojate ir svajojate – tuomet kviečiame paskaityti šias prognozes.

Jeigu pakeldami akis į vakarinį dangų ir matydami jaunatį, kabantį virš jūsų užsimerkiate ir tyliai dėkojate už tai, ką turite – tuomet kviečiame paskaityti šias prognozes.

Laimes dieta Patreon banner

Jaunatis turi galios. Viskas priklauso nuo Jūsų gilaus tikėjimo džiaugsmu ir sėkme. Apie blogus dalykus ir Laimės dietos žvaigždyno neišgirsi, juos susikuriame ir prisišaukiame tik patys. Ne žvaigždės mums tai sudėlioja.
Ir šią savaitę jaunatis startuos 19 dieną ir tęsis iki 24-os. Tad dar turite laiko pasiruošti ritualui: prieš prasidedant pilnačiai, surašyti savo troškimus ant lapo, įdėti į voką, užrašyti datą ir atplėšti kuriam laikui praėjus. Tai nebūtinai turi būti milijonas eurų ar konkrečios pareigos. Tai gali būti ir jausmo, sutikus ypatingą žmogų, ar gavus svajonių darbą, aprašymas, tai gali būti troškimas labiau pasitikėti savimi ar patirti nepamirštamų nuotykių. Na, o dabar – prie horoskopo.

Avinas

Jaunatis turėtų viską sutvarkyti, tereikia Jums nusiraminti ir atrasti šiek tiek stabilumo mintyse. Jūs turėtumėte šiek tiek atsitraukti nuo to impulsyvaus ir nuolat pulsuojančio ritmo ir surasti būdų kaip dažniau pasiekti ramybės ir harmonijos stadiją. Nereikia niekur skubėti, įkvėpkite gaivaus oro gamtoje, įsiklausykite į save, kad išgristumėte visus savo norus. Jūs jų turite, turite ir energijos tam, drąsos taip pat netrūksta. Belieka atrasti kryptį, kuria eisite. O jaunatis ją nušvies.

 Jautis

Jaunas mėnulis visiems suteikia daug ramybės, kurios mums reikia po kelių tų didelių audrų mūsų viduje. Šiuo metu būsite ryžtingi ir pasirengę viskam, nes įprastai galite jaustis, kad kažką nuveikti jus tiesiog esate verčiami aplinkos. Jūsų ženklas pasižymi meile sau, rūpesčiu. Jūs pajusite, atsibusite ir nuo tada prasidės pokyčiai. O jie tikrai įvyks. Viskas susidėlios taip, kaip Jums reikia – pasitikėjimas , drąsa Jums leis ryžtingai žengti ir tikėti savo jėgomis. Mes Jumis tikime, o Jūs savimi?

Dvyniai

Tai Jūsų ramybės ir atsipalaidavimo laikas. Jaunasis Mėnulis šį kartą Jums suteiks harmonijos Jūsų aplinkoje. Ir iš tiesų, pats metas tiesiog šiek tiek asipalaiduoti, jau nebe imituoti poilsį. Nors ir pirmadienis šiandien. Šis laikotarpis Jums labai naudingas, pajusdami vidinę ramybę atrasite ir gražių dalykų savyje, dar neužčiuoptų.  Mėgaukitės šiuo laiku lėtai ir ramiai.

Vėžys

Labai geras laikas įžvelgti ženklus iš aplinkos, nes tai iš tikrųjų atsipindės viską, kas Jums patinka. Šį laikotarpį gali norėti būti arčiau namų, juose gal norėsis šiek tiek pokyčių, ko pasekoje galite pasiekti tobulos ramybės ir stabilumo oazę. Visada erzino ta lempa, stovinti šalia lovos? Atsikratykite jos, kaip ir tos staltiesės, kurios niekada nepanaudojote ir, tikriausiai, nepanaudosite. Lengva ranka atsikratykite visko, kas bent kiek jums kelia abejonę.

Liūtas

Jūs laukiate savo apdovanojimo akimirkos, Jūsų laiko, kada įsijungus prožektorių šviesoms, visi išvystų Jus. Pasinaudokite šia Jauno Mėnulio galia ir pasinerkite, nebijokite. Svajokite, siekite aukščiausio lygio, dirbkite. Dirbkite daug, tikėdami, kad tai Jus atves iki tos viršūnės, kuri, tiesą sakant, tikrai jau netoli. Iš žvaigždydo mes jau čia Jus matome, tad liko tikrai nedaug. Pradėkite jaustis kaip Liūtas.

Mergelė

Šis laikotarpis Jums suteiks daugiau stabilumo ir tikslumo. Pagaliau išaiškės dalykais, apie kuriuos norėjote sužinoti daugiau. Šie metai mus privertė labiau susitaikyti su dvasingumu ir savimi, tad šiuo keliu Jūs ir žengsite. Ieškosite atsakymų į Jums rūpimus klausimus ir juos rasite. Jums ieškojimas visada buvo smagus būdas, kuris galiausiai prives Jus prie didesnės harmonijos.

Svarstyklės

Jaunatis, kabanti virš Jūsų galvos, dovanos Jums ramybės efektą jausmams, kurie pastaruoju metu buvo gan aštrūs. Jums norėsis stabilumo, todėl tai puikus būdas pasidėlioti savo finansus ir atrsti geresnių būdų, kaip neišlaidauti tiek laiko, kiek reikia. Šis laikas puikiai skirtas susidaryti planams, kurie gali labai padėti Jums ateityje. Tai laikas, kai galite išsikelti sau tikslus kitai  likusiai metų atkarpai.

Skorpionas

Mėgaukitės, atsipalaiduokite ir dėl nieko nesijaudinkite. Šis laikotarpis leis Jums susitaikyti su dabartinių santykių būsena. Turime omenyje santykius ne tik su aplinkiniais, bet ir su pačiu savimi. Dirbkite gydydami praeities žaizdas, kad galėtumėte užtikrintai pasitikti ateities malonumus. Pabandykite atrasti stabilumą su savimi ir aplinka. Tai įtakos Jūsų dabus, nuotaiką ir tai, koks atsakymas bus, išgirdus klausimą “kaip sekasi?”.

Šaulys

Šį laikotarpį būsite atidūs ir sutelksite dėmesį į tai, kaip į savo gyvenimą atnešti sveikesnės mąstysenos. Galite būti jautresni aplinkos keliamai įtampai, tačiau pasitaikys ir tikrai labai smagių akimirkų. Šiame laikotarpyje Jums lengviau bus susikoncentruoti, apgalvoti visus reikalus, apsibrėžti ribas, kurios padės klestėti ir sutelkti dėmesį į tai, kad esate stipresnis, tuo pačiu atiduodant tas jėgas naujiems darbams ir tikslams pildyti.

Ožiaragis

Jaunas Mėnulis Jums atneš tiek tiek palengvėjimo, kas padės atitrūkti nuo rutinos ir tų mažulyčių rūpesčių. Pasinaudokite šia proga ir pakraukite visus savo akumuliatorius, atsipalaiduokite ir atiduokite dalį savo kūrybinės energijos projektui ar tiesiog pramogoms su šeima ar artimu žmogumi. Jei jaučiatės kiek apriboti, įsitempę ir pasimetę – paskambinkite žmogui, kurio vardas dabar Jums iškilo mintyse ir pasiūlykite nuveikti kažką netikėto.

Vandenis

 Jeigu jaučiatės itin ramūs – viskas gerai. Taip ir turi būti. Visi dalykai, kurie Jus galėjo versti jautis įkalintais, kurie Jus nuvylė – dings taip greitai, kaip ši pusė vasaros prabėgo. Jaunas Mėnulis suteiks Jums ramybės ir aiškumo ir Jūs vėl jausitės pilni jėgų pradėti reikalus. Imkitės iniciatyvos namuose, jei norisi kokių pokyčių sienų spalvose ar naujo kilimo – tai šis laikas tam yra tobulas. Susikurkite tokią aplinką, kurioje jaučiatės gerai.

Žuvys

Šis laikotarpis gali kelti mažytį jaudulį, kuris Jums iš tiesų suteiks įkvėpimo kurti. Viskas pradės klestėti. Gali būti, kad tai įkvėps Jus keliauti, skaityti mėgstamą literatūrą, klausytis muzikos ir medituoti. Įsiklauskite į save ir pajusite, kaip Jus aplanko kūrybos ir noro kažką įprasminti jausmas. Tai – puikus metas pagaliau išsitraukti tą drobę, kurią nusipirkote kažkada, kada patys neatsimenate.

 

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).