HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: hobiai ir veiklos pagal zodiako ženklą5 min read

3 lapkričio, 2019 3 min
Gediminas Kamarauskas

Autorius:

Gediminas Kamarauskas

Laimingas horoskopas: hobiai ir veiklos pagal zodiako ženklą5 min read

Reading Time: 3 minutes

Kiekvienas iš mūsų savaip leidžia laisvalaikį. Kas priimtina vienam, kitam gali pasirodyti visiška beprasmybė ir laiko švaistymas, kai tuo tarpu trečias brolis Jonas su sese Katiūša iš nuostabos galvas pakraipys, nesuprasdami, kas čia per užsiėmimas. Va čia ir yra mūsų išskirtinumas ir įdomumas, kuris mums leidžia pabūti tyrinėjamu objektu kitiems. Bet argi tai ne smagu? Koks hobis ar veikla įdomiausi jums?

Avinas

Judrus, veiklus ir su ragiukais. Domisi viskuo ir visais. Tiesiog marga asmenybė su plačiu domėjimosi spektru, dėl ko pats Avinėlis tampa įdomiu objektu. Vienintelės kliūtys – pinigėliai ir laiko stoka. Tačiau labiausiai vertina aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą, ypač keliones. Svajonių kryptis – tolimos ir egzotiškos šalys. Taip pat neatsisakytų lengvosios atletikos, kovos menų, fechtavimosi ar bokso užsiėmimų.

Laimes dieta Patreon banner

Jautis

Stotingasis inteligentas po darbo, savaitgaliais ar atostogų metu renkasi kultūringus malonumus. Su užsidegimu lankosi koncertuose, muzikos vakaruose. Pats nevengia surengti vietinės filharmonijos seansų savo namuose su draugais ir bičiuliais. Neretai mėgsta suorganizuoti ir vieną kitą linksmesnę vakarušką. O šiaip Jaučiukas linkęs į sodininkystę, meistravimą, siuvimą, maisto gaminimą ir mėgavimąsi virškinimo procesu.

Dvyniai

Draugiškasis nenuorama intelektualas. Kadangi bet koks stabilumas Dvynukus varo iš proto ir daro juos agresyvius, jiems būtini nuotykiai ir permainos. Antraip gali grėsti stipri perkūnija. Patinka keliauti po svečias šalis, pažinti ne tik jų kultūrinius laimėjimus, bet ir vietinius žmones, jų sugebėjimus. Mielai užmeta meškeres ir veda meilės romaniūkščius. Ieško visapusiškų pramogų. Prieš miegelį, apimti įkvėpimo, lieja eiles ir rašo dramas.

Vėžys

Energingasis namisėda su puikiu apetitu. Vėžiukai vadovaujasi šūkiu, kad visur gerai, bet namuose geriausia. Todėl ir laisvalaikis apsiriboja namų ribomis. Jam daug smagiau poilsiauti nuosavoje teritorijoje prie tvenkinio, kūdros ar paprastos balos su vienu medžiu. Čia jis plaukios, gulės, žioplinės, skaitys įvairaus žanro knygas. Turėdamas laisvą minutėlę, kolekcionuos smulkmenas, lankysis senienų turgeliuose, siuvinės, megs ar remontuos.

Liūtas

Amžino įdomybių ir dėmesio kamuojamas karaliaus Saulės pusbrolis. Liūtukas visuomet stengsis būti tarp žmonių ir gerai matomas bei girdimas. Vienatvė jam – žalingas priešas ir reikalingas tiktai poilsio akimirkai. Dievina prabangius kurortus, viešbučius su nuostabiu aptarnavimu, gurmaniškas vakarienes žvakių šviesoje ar brangiame restorane. Lankosi vakarėliuose, šventėse. Nesikuklina ir pažvejoti.

Mergelė

Nagingoji slapukė, garsiai nekalbanti apie savo pomėgius. Jai visiškai nerūpi madingi ir išskirtiniai kurortai ar kelionės. Atgauti jėgas pakanka gražaus gamtos kampelio ar dailesnio vaizdelio pro daugiabučio langą. Aišku, gavusi dovanų kelionę į karščiu alsuojančią Meksiką, Mergelė tikrai neatsisakytų ir iškeliautų. Taip pat mėgsta pasivaikščiojimus, šaškes, šachmatus, lengvus ir kantrybės nereikalaujančius rankdarbius.

Svarstyklės

Kūrybingos pramogautojos. Svarstyklėms gyvybiškai reikalingi malonumai ir nesėslios pramogos dvasinei pusiausvyrai išlaikyti. Nuolatinis televizoriaus žiūrėjimas ar siuvinėjimas gali baigtis surūdijimu. Laisvalaikiui praskaidrinti būtini bilietai į muzikinius renginius, parodas, teatrą, kiną. Turi nesutramdomą potraukį kelionėms ir tolimesnėms išvykoms. Pasižymi interesu knygoms, galvosūkiams, sodo darbams, vaikščiojimui po parduotuves.

Skorpionas

Nekalbusis originalumo ir greičio mėgėjas. Skorpionai teikia pirmenybę aštrių pojūčių veiklai ir savo galimybių riboms tirti. Jie patogiai jaučiasi, užsiimdami parkūru, vandens pramogomis, alpinizmu, varžybomis plentu ar natūraliomis gamtos trasomis. Tačiau tobuliausiai pailsi prie vandens su trupučiu smėlio ir pageidautina be pašalinių. Skorpionai nėra nusiteikę bendrauti ar ieškoti pažinčių. Jie verčiau laikys liežuvį už dantų ir panirs į apmąstymus.

Šaulys

Ilganosis pasaulio ir gyvenimo tyrinėtojas, besipuikuojantis katinišku smalsumu. Vargu, ar yra landesnių. Šauliai nežino ir, ko gero, niekada nesužinos, ką reiškia nuobodulys, nes jiems viskas pašėlusiai smalsu, įdomu ir norisi pažinti, pačiupinėti, paragauti ir kitaip išbandyti. Didžiausia liga – kelionės: keliauja tiek kiek leidžia kišenė ir net daugiau. Noriai gilina žinias, kelia kvalifikaciją, sportuoja, komunikuoja ir visaip kaip įdomaujasi.

Ožiaragis

Stabilioms pramogoms sutverta būtybė. Išeiginių ar atostogų metu Ožiaragiai visada atras dar nepabaigtų reikalų. Bet būna ir stebuklų – o, jeigu netyčia nepavyks, leis sau atsipalaiduoti ir išvyks pailsėti į jau išbandytą jaukų kurortą, sanatoriją ar tiesiog poilsinę kelionę maloniai šilto klimato šalyje su gera artimų draugų kompanija. Domisi istorija, numizmatika, menu, joga. Šauniai vakaroja su ta pačia bičiulių kompanija prie židinio su taurele vyno ar brendžio.

Vandenis

Paprastų poreikių asmenybė. Vandeniai itin mėgsta bendrauti, pasakoti, diskutuoti, o kartais tiesiog įkišti trigrašį ir trumpai pasisakyti. Bet jų bendravimas šiltas, prasmingas, su taikliais pastebėjimais ir įžvalgomis. Jie visuomet būryje. Patinka įvairūs rankdarbių būreliai – piešimas, spalvinimas, modeliavimas, floristika, tapymas, pasilinksminimai, šventės. Mėgsta keliauti po populiarius egzotiškus kraštus.

Žuvys

Prieštaringumo nestokojantys Dievo padarėliai. Visas gyvenimas, kaip ir laisvalaikis, nuolatinė augimo programa. Žuvytės mokosi, analizuoja, gilinasi ir reguliariai kūrybiškai save išreiškia. Meninė saviraiška Joms būtina lyg oras. Mielai pramogauja su draugais ir artimaisiais. Tačiau likusios vienos, mėgaujasi vienatvės valandėle. Vertina ne tiktai ramų ir filosofišką pasaulio stebėjimą, bet ir gerą muziką, kiną, virtuvę bei triukšmingą vakarėlį.

Jei norėtumėte asmeninės prognozės pasirinktam laikotarpiui, horoskopo ar būrimo Taro kortomis, Gedimino ieškokite Facebooke @futurotiempo paskyroje.

Gediminas Kamarauskas

Gediminas Kamarauskas

Astrologas ir tarologas Gediminas Kamarauskas globoja LAIMINGUS HOROSKOPUS ir kviečia į save ir savo dienas pažvelgti per gerokai platesnę nei įprastą 12 Zodiako ženklų prizmę.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).