HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: ko jūsų ženklui reikia prastą dieną?4 min read

19 gegužės, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas horoskopas: ko jūsų ženklui reikia prastą dieną?4 min read

Reading Time: 3 minutes

Avinas

Bloga diena jums – ideali diena iškrovai. Nesvarbu, kas tai būtų: išbėgimas verkiant, aršus seksas, intensyvus kompiuterinis žaidimas ar malkų kapojimas, jums tinka bet kokia veikla, padedanti nuleisti garą ir į šalį padėti frustraciją bei bejėgiškumą. Jei rasite būdą, kaip akimirksniu išspirti lauk susikaupusį stresą, jūsų nuotaika pasikeis bematant. Judėkite.

Jautis

Jums privaloma palepinti save. Kai aplanko ne ta diena, Jūs puikiai žinote kaip tai išspręsti. Taip, mylėti ir nieko negailėti! Sau. Ir visiškai nesvarbu, ar tai bus namų sąlygom suorganizuotas SPA ritualas, ar nagų spalvos pakeitimas, ar karšta vonia su vyno taure rankoje. Blogų dienų iš esmės Jūs nelabai ir pajaučiate, labai greitai išspręsdami ir susiplanuodami pasilepinimo valandėlę. 🙂

Dvyniai

Jei diena prasidėjo nekaip, Jums iš karto norisi pasikalbėti su artimu draugu. Ir iš tiesų visiškai nesvarbu apie ką ruošiatės kalbėti – apie orą, apie kokią juokingą matytą vaizdo įrašą. Jums privaloma užmegsti ryšį su kažkuo. Blogos dienos neišgyvensite vieni ir tame nėra nieko blogo. Susiraskite draugiją, paskambinkite seniai bematytiems bičiuliams ar aplankykite tėvus. Žinoma, visada balite parašyti ir mums [email protected]

Laimes dieta Patreon banner

Vėžys

Prastos dienos atveju Jums sunku net pačiam prisipažinti, kad diena nekokia, ir kad Jūsų vidų kažkas spaudžia. Geriausias Jūsų išklausytojas yra jūsų mylimiausias žmogus. Tik tam, kad atsisėsti ir išsikalbėti Jums reikia laiko, laiko suprasti pačiam, kas būtent Jus neramina. Linkime nelaikyti viduje to, kas trukdo kvėpuoti. Išleiskite viską kuo greičiau, jei sunku kalbėti – rašykite.

Liūtas

Kad ir kiek turėtumėte pasitikėjimo savimi, tai tikrai nereiškia, kad Jus ir blogos dienos aplenkia. Prastos dienos pasėkmė – šiek tiek kerta per Jūsų savivertę, tad kaip išsigelbėti? Jums tereikia labai paprasto ingrediento – komplimentų. Juos gauti Jūsų mokyti nereikia (nauja suknelė, daili šukuosena, skanus pyragas kolegoms… 🙂 Vienas kitas pagyrimas iš karto nuvys tamsius debesis, kabančius virš galvos.

Mergelė

Situacijų valdovėms kartais irgi būna blogų dienų. Bet mergelės tikrai nelinkusios taip lengvai pasiduoti. Jūs sutelksite visą dėmesį į tai, kad likusi dienos dalis būtų kuo geresnė. Visas situacijas perimsite į savo rankas iki tol, kol vėl jausitės gerai. Blogų dalykų keisti Jūs nesiruošiate, bet juos paversti į gerus tikrai sugebate.

Svarstyklės


Dažna Svarstyklė mėgsta vienatvę, bet tik ne tuomet, kai aplanko bloga diena. Tikrai ne. Jums reikia žmogaus šalia, kuris pasakytų, kad viskas bus gerai. Jeigu netyčia to žmogaus “po ranka” neturite – Laimės dietos tinklaraštis gali Jums padėti. Bet kokiu atveju žinokite, kad VISKAS SUSITVARKYS, ir ant kojų atsistoti yra daug lengviau nei atrodo.

Skorpionas


Prasta diena? Jūs jau iš karto dairotės, kur čia nuvykus, kad niekas niekas nežinotų kur esate. Ar tai Jūsų mėgstamas miško takas, suoliukas šalia ežero kranto, o gal kino teatro salė? Jums reikia laiko sau, kad galėtumėte viską pergyventi tik su savimi, reikia atsirasti vietoje, kur niekas Jūsų nepažinotų. Protas atsipalaiduoja, kai esate ramybės būsenoje su savimi.

Šaulys


Kaip ir Skorpionams, blogai dienai ištikus, jums norisi iš karto pabėgti. Jūs nebijote leisti laiką su vienumoje, analizuojant save, o tai sugeba toli gražu ne kiekvienas. Jūs mėgstate atrasti naujas vietas, kurios leidžia Jums jaustis gyvu ir laimingu. Tokie „pabėgimai“ Jums atneša pozityvesnes mintis ir atitolina nuo niūrių minčių. Eikite ten, kur akys veda.

Ožiaragis


Galima sakyti, kad Jūs geriausiai galite susidoroti su blogomis dienomis. Jums tereikia prisiminti apie visus dalykus, kuriuos esate nuveikę. Tik tiek, įsivaizduojate? Ir pamatysite – nuotaika iš karto pasikeis ir netgi yra tikimybė, kad pamiršite, jog prieš akimirką jautėtės prastai. Pagirkite save, pamaloninkite geru žodžiu.

Vandenis


Jūs ganėtinai gerai susitvarkote su situacija, jei ištinka bloga diena. Jums labiausiai padeda tiesiog pripažinti, kad „taip, šiandien diena prasta“, bet… Pasikelti nuotaiką sugebate kalbėdami apie kitas problemas, kurios vyksta pasaulyje. Tuomet ir Jūsiškės bėdelės jau tokios juokingos ima rodytis. Jums patinka ieškoti problemos priežasčių ir jas spręsti.

Žuvys


Blogų dienų Jūs nelinkę vengti. Jums patinka su situacijomis susidurti akis į akį. Emociškai esate visuomet pasiruošę būti iš vandens ištraukti į orą. Su problemomis puikiai susidorojate ir vieni savarankiškai. Žinoma, jeigu kas iš šono matytų kaip tvarkotės su tuo ir dar pagirtų už puikų darbą – išvis nuostabu. Tad Jūs visuomet blogą dieną sugebėsite greitai ir efektyviai paversti nuostabia.

 

Sekite mus Instagram ir Facebook paskyrose!

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).