HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: arbata pagal zodiako ženklą4 min read

23 spalio, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas horoskopas: arbata pagal zodiako ženklą4 min read

Reading Time: 3 minutes

Orams vėstant, vis dažniau norisi susukti į šiltą pūkuotą antklodę ir šildyti rankas, laikant puodelį arba patį didžiausią, koks tik namuose yra, puodą arbatos. Arbata vieniems yra ritualas, kiti net savo mėgstamiausios neturi. Ką atsakote svečiuose išgirdę klausimą „kokios arbatos norėtumei?“  Nepriklausomai nuo jūsų ir arbatos draugystės stiprumo, gėrimas, kurį pasirenkate, turi daug bendro su tuo, kas esate – kokio stiprumo, su pienu ar be, ar pasisaldinate cukrumi, ar mėgstate natūralią. Netgi ir tai, ar  jums patinka karštas, ar šaltas gėrimas, daug ką pasako apie tai, kas jūs esate.

AVINAS

Geriant arbatą, Jums svarbu pajusti tikrą skonį. Tad daug nesimaivote ir renkatės paprastai ir aiškiai – be cukraus, be pieno. Tiesiog skanios, ne itin stiprios žalios arbatos puodelis yra jūsų puikios dienos pradžios ritualas. Laimingo žvaigždyno rekomendacijos yra pamaišyti žalią arbatą su bergamotėm arba apelsino žievele. Šie ingredientai turėtų Jūsų pasaulį apversti aukštyn kojom, jei dar bandyti nėra tekę. 

 

Laimes dieta Patreon banner

JAUTIS

Jus išbudinantis ir į rėžimą padedantis grįžti gėrimas – angliška arbata su pienu ir cukrumi. Kadangi esate ištikimas klasikai – tiek gyvenimo būdas, tiek gėrimai jau yra gerai pažįstami ir patikrinti laiko. Stiprų juodos arbatos skonį pamaišius su šlakeliu pienos ir šaukšteliu cukraus – tai prilygsta ir gyvenimo malonumams, kuriuos sau leidžiate, gyvenime.

 

DVYNIAI

Jums problemų išsikirti minioje niekada nekyla, tvirta jūsų asmenybė visada žino, ko nori. Jums norisi būti ne tik ypatingu, bet ir gėrimas rankoje turi būti išskirtinis. Chai arbata puikiai tinka jūsų charakteriui ir skonio receptoriams. Taip pat chai arbata yra skirta dalintis su draugais, o tai puikiai dera su jūsų draugiškąja puse.

 

VĖŽYS

Jei dar jūsų arbatos skyrelyje nėra baltosios arbatos, vadinasi, kažkas įdomaus su jumis vyksta. Pasakykite tada kokią arbatą mėgstate! Nes būtent švelnioji Ceilono arbata, šiek tiek gal ir pasaldinta, jums turi padėti išlaikyti pusiausvyrą, kurią dažnai prarandate dėl savo emocingo būdo. Tad jeigu dar neteko ragauti – didžiausios rekomendacijos!

 

LIŪTAS

Jūs esate visiškas vakarėlis – visada. Ir liūdną, ir laimingą – visokį jus myli visi. Arbatos ritualai jūsų nedomina – pasaulyje dar niekas neišrado arbatos, kuri žėrėtų, sakysite. Na, mes nepasikuklinome paieškoti – arbata pilna įvairių vaisių skonio, kaip ir jūsų siela – ryški, spalvota ir iš tolo kerinti! Tai idealiai tinkanti jums arbata.

 

MERGELĖ

Jūs žinomi kaip patys kantriausi žmonės, kantriai laukiantys pačių geriausių dalykų gyvenime. Jums patinka aiškumas ir tikslumas, jums svarbu ir kilmė, ir istorija. Tad arbata, kuri tikrai sužadins Jūsų sielą būtų „Da-Hong Pao“ arbata. Kuri yra neatsiejama Mingų dinastijos dalis, ji Kinijoje vertinama kaip didžiulis lobis.

 

SVARSTYKLĖS

Tikriausiai kiekvienam žmogui, tam tikru gyvenimo momentu, yra tekę pasimėgauti puodeliu ramunėlių arbatos.  Jūsų preciziškai sielai neužtenka tiesiog kažkokį arbatos maišelį užsiplikyti, tad ramunėlės, kurias galbūt net auginate savo sode, yra pats geriausias pasirinkimas. Ramybė ir namai viename puodelyje.

 

ŠAULYS

Jūsų siela drąsi, nebijote jokių dienos iššūkių. Labiau jie bijo jūsų. 🙂 Todėl egzotiškas ciberžolės ir cinamono duetas puodelyje jums tinka, švelniai tariant, idealiai. Nepaisant to, jums svarbus ir arbatos gėrimo ritualas, labai svarbu, kad geriant arbatą galėtumėte ja mėgautis, neskubėti ir nebūti skubinamas.

OŽIARAGIS

Šiuo šiltuoju sezonu į jus gali keistai pasižiūrėti, kai paprašysite… Šaltos vaisinės arbatos. Jums iš esmės labiau patinka gaivinantys gėrimai su lengvu skoniu. Didelis arbatos gerbėjas nesate, bet už vandenį jums nieko skaniau nėra. Bet ir labai gerai, savo ruožtu pasirūpinate, kad ir jūsų aplinkiniai gertų pakankamai skysčių.

 

SKORPIONAS

Kad esate aistringi ir ambicingi žino tikrai visi, kuriems tenka daugiau su jumis pabendrauti. Todėl raminanti levandų arbata – tai puikiai jums tinkamas gėrimas. Kiekvienas arbatos mylėtojas pripažins, kad tai tarsi sveikos realybės dozė, kuri mums leidžia suprasti kokį turtą mums gamta duoda. Tad jūsų kartais labai įsiaudrinusiai sielai tai padeda švelniai nusileisti ant žemės.

 

VANDENIS

Jums nieko nėra svarbiau už ramias akimirkas, kurias patiriate sau ir su savimi. Tą laiką ypatinga branginate, nes esate taip visų mylimas, ir visiems reikalingas. Jūs neturite pačio pačio mėgstamiausio skonio. Jei yra kitaip – įdomu būtų sužinoti. Tačiau rinkdamiesi gėrimą esate žaismingai lengvabūdiški, galite rinktis pieną su medumi arba net espresso su cukrumi.

 

ŽUVYS

Jeigu naktį jums paskambintų draugai ir pakviestų į vakarėlį – jūs per akimirką atsidurtumėte ten, tačiau jūs taip pat esate geriausias žmogus, su kuriuo galima atsidurti giliame ir emocingame pokalbyje. Bet tą pokalbį palaikyti gali jums padėti juoda arbata su šlakeliu romo. Tiesiog tobulai atspindintis jus, šiltas ir šildantis gėrimas.


Daugiau skaitykite čia.


 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).