HOROSKOPAI

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Ką žvaigždės sako apie jūsų profesinę sritį?5 min read

17 lapkričio, 2019 3 min
Gediminas Kamarauskas

Autorius:

Gediminas Kamarauskas

LAIMINGAS HOROSKOPAS: Ką žvaigždės sako apie jūsų profesinę sritį?5 min read

Reading Time: 3 minutes

Nauja savaitė – naujas horoskopas. Tikimės – ir naujos patirtys bei naujas kvėpavimas darbe (ar bent naujas pienas biuro šaldytuve ir nauji, pikantiški gandai apie kolegas). Darbas dažniausiai užima ne tik trečdalį dienos, jis yra didelė dalis mūsų laimės sudedamoji dalis. Tad šįkart LAIMĖS DIETOS horoskopų globėjas Gediminas Kamarauskas kviečia atsiversti darbo knygą. Beje, artėja Kalėdos, o asmeninis horoskopas ar Taro kortų prognozė 2020-iesiems – originali dovana. Brūkštelėkit Gedui!

Avinas

Nekasdienių naujovių mėgėjas, todėl neapkenčia monotoniško ir vienodo darbo. Tokio pobūdžio užduotys sukelia stiprius galvos skausmus ir negrįžtamus nervinės sistemos pakitimus. Su užsidegimu imasi visko, kas nauja ir neišbandyta. Tai Avinams tik į naudą, nes skatina gausesnę laimės hormonų gamybą ir šviesesnį gyvenimą. Tinkamos profesijos – rašytojai, aktoriai, žurnalistai, chirurgai, teisininkai.

Laimes dieta Patreon banner

Jautis

Stabilumo vertintojai. Jaučiai yra konservatyvūs ir nemėgsta permainų. Jie linkę į stabilumą ir ilgalaikiškumą. Retai kada keičia pasirinktą veiklą. Savo užsispyrimo ir kantrybės dėka, pamažu, bet užtikrintai siekia tikslų ir kopia karjeros laiptais Jų pasirinktoje srityje. Svarbiausias tikslas – pasireikšti kūrybiškai ir užsitikrinti materialinę padėtį. Jaučiams artimos veiklos, susijusios su menu, buhalterija bei žemdirbyste.

Dvyniai

Energijos užtaisas. Darbingi ir veiklūs, sumanūs ir pasižymintys greita reakcija įvairiose situacijose. Ramus ir rutiniškas darbas Dvynukams neleistų savęs realizuoti ir stabdytų bet kokią tobulėjimo galimybę. Puikiai jaučiasi, turėdami visišką laisvę veikti ir priimti sprendimus savo nuožiūra. Intelektualumas, komunikabilus ir išradingumas leidžia rinktis techniko, juvelyro, odontologo, verslininko pareigybes.

TAIP PAT SKAITYKITEKai jauties neturįs jėgų… niekam

Vėžys

Permainingas menininkas su kulinariniais gebėjimais. Nemažai šio ženklo atstovų susidomi maisto pramone ir jos teikiamomis perspektyvomis. Mielai ir gardžiai gamina, stebina akis ir skrandį viliojančiais valgomaisiais šedevrais. Taip pat Vėžiukai gabūs pedagogai, dizaineriai, kūrėjai, floristai. Jų pašaukimas yra tiesiog kurti grožį ir jaukumą. Tačiau Juos dažnai kamuoja nuotaikų svyravimai, todėl privalo užsiimti jiems malonia veikla.

Liūtas

Iš kartos į kartą paveldimas genas pirmauti Liūtukus verčia žūtbūt išlaikyti autoritetą ir nelikti nuošaly. Užkulisiniai reikalai Jų nežavi. Gyvybės ir mirties klausimas būti dėmesio centre ir Jie karštligiškai stengiasi įgyvendinti šį tikslą. Kartais tam atiduoda visas savo jėgas ir laiką. Jų kūrybiškumas, originalumas ir aktyvumas padeda visuomeniniuose bei organizaciniuose darbuose, kuriuose gali maksimaliai save atskleisti.

Mergelė

Keistai žavios asmenybės bruožai – preciziškumas, analitinis mąstymas, stropumas ir geležinis pareigos jausmas. Pirmenybę teikia atsakingam ir didelio kruopštumo reikalaujančiam darbui. Geriausiai jausis dirbdami tiriamąjį ir analizuojamąjį darbus. Derėtų vengti veržlios ir blaškančios veiklos. Nejaučia baimės juodiems darbams, esant reikalui, pasiraitos rankoves ir energingai kibs į jį. Mergelės profesionalės, nedarančios klaidų, už tai mėgsta kritikuoti kitus.

TAIP PAT SKAITYKITEBlanksta meilė darbui? Štai, ką turėtumėte išbandyti

Svarstyklės

It gėlių vaikai, siekiantys taikos ir harmonijos. Palankiausia būtų diplomato, kunigo, notaro ar teisininko praktika. Nesvetimas ir meno pasaulis, kuriame taptų garsiais aktoriais, dailininkais ar poetais. Jaučiančios trauką grožiui, Svarstyklės galėtų verstis ir kosmetologo bei siuvėjo ar dekoratoriaus veikla. Jų charizmatiškumas ir komunikabilumas leidžia tapti ir viešųjų ryšių bei komunikacijos specialistu.

Skorpionas

Komplikuoti žmonijos atstovai su paslaptingais interesais. Nėra vieno ar kelių pagrindinių profesijų, kurie būtų būdingi atvirauti nemėgstantiems Skorpionams. Juos jungia bendra detalė – tikslo siekimas, ir kuo sudėtingesnis, tuo Jiems įdomiau. Galimas variantas Juos suvilioti, tai pasiūlyti daug jėgų ir fantazijos, vyriškumo bei atkaklumo reikalaujantį darbą. Idealiausi – mokslinis, techninis, chemijos ar fizikos laboratorijose, chirurgija.

Šaulys

Amžinas nenuorama su negęstančia ugnele. Lengvai filosofiškas, inteligentiškas, santūrus, bet padūkęs ir priešiškas sėsliam gyvenimo būdui. Visąlaik besidomintis, besimokantis ir besivaikantis naujienų ar nuotaikingų kelionių. Myli gyvūnus. Aktualios sritys – veterinarija, lektoriaus, gido, kelionų palydovo karjera arba tiesiog darbuotojo pozicija su daug komandiruočių į skirtingas šalis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Piešiate klausydamiesi kitų? Turiu jums gerų naujienų!

Ožiaragis

Užsispyrusi ir plūgui artima siela. Jei jau pasirenka profesiją, tai ilgam laikui ir skrupulingai ars vagą tol, kol pasieks tobulumo viršūnę. Nebūdingas drugelio sindromas. Šios savybės puikiai pasitarnauja verslininkams, prekybininkams, finansininkams. Ožiaragių smulkmeniškumas ir uolumas atneš pasisekimą darbuose, susijusiuose su technika, amatais, projektavimo menu, mechanika. Tačiau vargas kolegoms, mat Ožiukai neina į kompromisus.

Vandenis

Lėtas kaip sraigė, greitas kaip laikas. Taip galima apibūdinti Vandenius, kurie atrodo lėtoki, bet greitai įsisavinantys profesijai reikalingas žinias. Nestokoja išmoningumo, gero skonio bei Oskaro vertų aktorinių sugebėjimų. Patrauklūs ir žavūs. Tik vertėtų vengti nuobodaus darbo, nes gresia ištikti profesinė trauma. Idealiausias pasirinkimas – visuomeninis, administracinis darbas, politika, mokslas ar aktorystė.

Žuvys

Skirtingų intencijų kamuojamos Žuvytės savaip įdomios. Viena vertus, Jos turi aiškų tikslą ir veiksmų planą, tačiau kartu Jos ir svajingos bei paskendusios savo mintyse, linkusios truputį stabtelti ir leistis į kūrybiškumo paieškas ir vaizduotės labirintus. Todėl Jų santykis su aplinka ir yra nestandartinis. Ir nors atrodo, kad Žuvytės šiek tiek išsižiojusios ar išsiblaškiusios, bet taip nėra. Jos gabios medicinai, pedagogikai, menui.

Gediminas Kamarauskas

Gediminas Kamarauskas

Astrologas ir tarologas Gediminas Kamarauskas globoja LAIMINGUS HOROSKOPUS ir kviečia į save ir savo dienas pažvelgti per gerokai platesnę nei įprastą 12 Zodiako ženklų prizmę.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).