HOROSKOPAI

Kuris Harrio Potterio personažas atitinka jūsų Zodiako ženklą?5 min read

26 gruodžio, 2020 4 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Kuris Harrio Potterio personažas atitinka jūsų Zodiako ženklą?5 min read

Reading Time: 4 minutes

Kokios Kalėdos be „Vienas namuose“, „Titaniko“ ir „Harrio Potterio“? Taip taip. Be televizoriaus per šventes mes kaip be silkės (mano atveju) arba be žąsies (mano vyro atveju) ant stalo.
Žinau, kad kiekviename filme turime savo mylimukus, bet, pasirodo, tie mylimukai visai neblogai reprezentuoja ir mūsų Zodiako ženklo savybes. Taigi, kuris „Harrio Potterio“ personažas esate jūs?

Avinas: Ginny Weasley

Laimes dieta Patreon banner

Galbūt Tu ir karšto charakterio, bet visa tai kompensuoja entuziazmas ir draugiškumas. Tu nepriklausoma ir linkusi į nuotykius, be to, tvirtai stovi ant žemės – turint šešis vyresnius brolius tai nėra lengva. Kalbant apie santykius, niekada neatsiprašai už tai, kad esi laimingas žmogus, ar myli tuos, kuriuos myli. Tačiau, svarbiausia, kad į partnerius renkiesi tokius pat stiprius kaip Tu pati.

Jautis: Ron Weasley

Esi patikimas, puikus draugas. Tau patinka žemiški malonumai, nesi abejingas nei maistui, nei gėrimams, tačiau tai toli gražu Tavęs neapibrėžia. Tavo emocijos gilios, ir nors esi užsispyręs kaip bulius, Tavo jausmai itin švelnūs ir subtilūs. Be to, kai reikia, tikrai Sinai, kaip pasilinksminti. Ir puikiai žaidi šachmatais.

Dvyniai: Drakas Smirdžius

via GIPHY

 

Sori, žinau, kad tikėjaisi, jog atsakymas bus Weasliai dvyniai, bet nors jie ir smagūs kaip Tu, tikrasis dvynys su susidvejinusias asmenybe vis dėlto yra Drakas. Niekas kitaip nesugeba taip puikiai gyventi dvigubo gyvenimo ir neišsiduoti kaip Tu – nesuprasi, kas verda Tavo galvoje. Ir tikiu, kad likę Zodiako ženklai kaip reikalas pavydi tavo protinių sugebėjimų: nors ir atrodo, kad esi abejingas, iš tiesų greitai prisitaikai prie situacijos ir visada nusileidi ant kojų.

Vėžys: Rubeus Hagrid

Tu turi didžiausią širdį tarp visų Zodiako ženklų: myli savo šeimą, draugus, augintinius. Taip, kartais nuotaikos pasvyruoja, gali pabambėti ir užsidaryti pažliumbti savo trobelėje, bet galų gale po visais tais nesaugumo jausmais ir ekscentriška asmenybe slepiasi daug meilės. Kietas išorėje, minkštas viduje – štai, kas Tu esi.

Liūtas: Harry Potter

Tu – pagrindinis herojus, nes… na, Tu esi pagrindinis. Tačiau šis faktas tavęs nepaverčia egoistu (bent jau ne visada), esi tieaiog apsigimęs lyderis, žmonės Tavimi seka. Geroji to pusė – visada şurası ištikimų draugų, kuriuos nuoširdžiai ginsi. Blogoji pusė… kartais susidaro įspūdis, kad viskas, kas nutinka šitoje planetoje, nutinka Tau. Bet Tu atlaikysi.

Mergelė: Hermiona Įkyrėlė

Žodis „perfekcionistas“ yra per silpnas apibūdinti Tavo pasitikėjimą savimi ir rūpestį kitais. Ir nors Tavo atidumas detalėms kitiems gali atrodyti kaip snobiškumas ar išpindėjimas, iš tiesų viskas atisremia į didelį norą, kad turi būti taip, kaip turi būti. Kai Tu šalia, teisybė triumfuos, ir niekas nebus skriaudžiamas. Tu lengvai užleidi sceną, bet jeigu dėmesys nukreipiamas į Tave, švyti ryškiau už saulę.

Svarstyklės: Remus Lupin

via GIPHY

 

Zodiako ženklams dovanoji ramybę ir balansą – už tai Tave žmonės ir myli. Nesvarbu, kad ir su apsiaustu iš maišo, Tu patinki visiems. Visur randi harmoniją ir neprarandi žavesio bei sveiko proto net tuomet, kai gyvenimas nesusiklosto taip, kaip tikėjaisi. Viskas, ko nori – tai taika ir ramybė. Ir priimtas sprendimas. Kadangi šitai padaryti sunku, Tavo abejonės gali pradėti varginti aplinkinius. Bet galiausiai jie Tau padėkos, mat viską gerai apsvarstęs dažniausiai priimi teisingą sprendimą.

Skorpionas: Bellatrix Lestrange

Žinau, kad ši herojė – ne iš geriausiųjų, mat priklauso Mirties Valgytojams, bet kas kitas galėtų su Tavimi pasilyginti: esi aistringiausias, atspariausias ir galingiausias Zodiako ženklas. Kuris dar herojus galėtų tuo pasigirti? Kaip ir pabėgimu iš Azkabano kalėjimo? Tu – fanatiškai ištikimas, puikiai saugai paslaptis ir savo nepriklausomybę taip pat. Be viso to, Tu gali išgyventi BET KĄ. Moki paslėpti jausmus ir net žmonės, kurie Tavęs nepažįsta, gerbia Tave (arba bijo – čia praktiškai vienas ir tas pats).

Šaulys: Sirius Black

Jeigu jau kas ruošia vakarėlį, Tu būsi įrašytas pirmu numeriu. Šauliai – Zodiako fainuoliai ir linksmuoliai. Tu ekspresyvus ir pilnas meilės gyvenimui, tad niekas neturėtų Tavęs pririšti (ar įkalinti Azkabane), kita vertus, net ir pririšus, Tavęs niekas negali pažaboti ar atimti vilties net tamsiausiais laikais. Tu nepriklausomas ir ne visada taktiškas, bet šiaip ar taip esi vienas laisviausių ir dosniausių zodiako ženklų, tikintis, kad viskas yra įmanoma.

Ožiaragis: Severus Snape

via GIPHY

 

Tu – Zodiako kantrybė ir ambicija. Puikiai valdai laiką, saugai paslaptis ir įvertini bet kokią situaciją. Žmonės niekada nenuspėja, kas vyksta Tavo galvoje, bet tai Tau nerūpi – pats sau esi tvirčiausia atrama ir žinai, kaip gauti tai, ko nori. Galbūt iš pirmo žvilgsnio Tavo ambicijos gali suteikti Tau šalto ir viską paskaičiuojančio žmogaus įvaizdį, bet ką jau ką, tačiau mylėti Tu tikrai moki. Kalbant apie santykius, esi ištikimas iki grabo lentos, ir po tuo racionaliuoju paviršiumi slepiasi beviltiškas romantikas.

Vandenis: Albus Dumbledore

via GIPHY

 

Žmonės Tave gali pavadinti ekscentrišku, bet Tau kaip ir nusispjaust. Esi kūrybingas vizionierius, kuris pernelyg užsiėmęs pasaulio prognozėmis, kad leistų heiteriams save trikdyti. Esi žmonių žmogus, atsidavęs gero darymui, ir nebijantis dėl to paaukoti bet ką. Tu greitai sprendi problemas, moki linksmintis, kai norisi, ir nuo Vandenio eros pradžios puikiai vadovauji Zodiako ženklams. Ir nors kartais užsisūpuoji savo intelektualiose mintyse, vis dėlto, Tave supančiuose žmonėse gimdai ištikimybės ir prieraišumo jausmą.

Žuvys: Luna Lovegood

Esi svajotojas. Jautrus, paslaptingas, dažnai apdovanotas neįprastomis galiomis, Zodiako ženklas, visada ieškantis magijos net ir paprastame pasaulyje. Net jet ir ne visada rasi bendraminčių, žmonės nepaliaus žavėtis Tavo ypatingu požiūriu į gyvenimą. Nors kartais išvaizda ar elgesys Tave gali išskirti iš minios, ir būti kitokiam ne visada lengva, vis dėlto Tavo atsparumas ir beprotiška fantazija kompensuoja bet kokius nesusipratimus. Tu vertint tuos, kurie vertina Tavo kokybiškumą, ir rasti dvasios draugus Tau yra labai svarbu. Tikėk, kuo tiki ir neleisk niekam tuo suabejoti.


Daugiau skaitykite čia.


Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).