HOROSKOPAI

Kokia planeta valdo Tavo zodiako ženklą?4 min read

29 rugpjūčio, 2021 3 min

Autorius:

Deimantė

Kokia planeta valdo Tavo zodiako ženklą?4 min read

Reading Time: 3 minutes

Astrologijoje svarbų vaidmenį užima planetos, kurioms (kitaip nei astronomijoje) yra priskiriamos tam tikros energijos, savybės, gyvenimo sritys, zodiako ženklai. Į planetų (pagrindinių yra 10) sąrašą įtraukiama ir Saulė, ir Mėnulis, tačiau nepriskaičiuojama Žemės planeta.

Kuri (o gal kurios?) planetos priskiriamos Jūsų zodiako ženklui ir jį valdo? 🙂

AVINAS

Avino zodiako ženklą valdo MARSO planeta, kuri simbolizuoja ambicijas, karingumą, pirminius instinktus, nesustabdomą energiją. Ši „raudonoji“ planeta astrologijoje taip pat atspindi aistrą, lyderystę, iniciatyvas. Marsas Avino ženklo atstovams padeda siekti savo tikslų, suteikia ambicingumo, lyderiavimui reikalingų savybių, taip pat motyvacijos, naujų idėjų, aktyvumo. Avino ženklą valdanti planeta taip pat simbolizuoja impulsyvumą, užsispyrimą, fizinę jėgą.

Laimes dieta Patreon banner

JAUTIS

Jaučio zodiako ženklas valdomas VENEROS. Tai grožio, meilės planeta, kuri taip pat siejama su prabanga, malonumais, vertybėmis, resursais. Venera suteikia Jaučiams estetikos pojūtį, prabangos vertinimą, potraukį žemiškiems malonumams. Juos taip pat gali traukti sodininkystė, gėlių auginimas ar maisto gaminimas (galbūt ir mėgavimasis maistu 🙂 ). Venera taip pat skatina Jaučius ieškoti komforto, nerizikuoti,  neskubėti.

DVYNIAI

Dvyniai, komunikabiliausias zodiako ženklas, yra valdomas intelekto, bendravimo ir mąstymo planetos – MERKURIJAUS. Merkurijus, arčiausiai Saulės esanti planeta, suteikia Dvyniams potraukį dalintis informacija, mokytis naujus dalykus. Jie taip pat sąmojingi, vadovaujasi logika, turi labai stiprius komunikacinius įgūdžius, lengvai užmezga kontaktus. Merkurijaus planeta astrologijoje siejama ir su prekyba, dokumentais, ryšiais.

VĖŽYS

Vėžio zodiako ženklas valdomas MĖNULIO. Mėnulis, astronomijoje laikomas Žemės palydovu, astrologijoje priskiriamas planetoms ir yra siejamas su jausmais, emocijomis, komfortu, jautrumu. Ši planeta Vėžio zodiako ženklui suteikia empatiškumo, rūpestingumo, pažeidžiamumo. Jie taip pat labai prisirišantys prie žmonių,  namų. Vėžių nuotaika ir emocijos, taip pat kaip ir Mėnulis, gali būti šiek tiek daugiau nei kitų kintančios, nepastovios.

LIŪTAS

Liūtas, kaip ir Vėžys, valdomas netradicinės „planetos“ – SAULĖS. Saulė siejama su prabanga, švytėjimu, energija, gyvybe. Saulės energija suteikia Liūtams pozityvumo, šilumos, drąsos. Liūtai, kaip ir Saulė, dažnai atsiduria dėmesio centre, jiems svarbus pasitikėjimas savimi, kūrybiškumas, individualumas. Valdančioji planeta jiems suteikia ir drąsos išreikšti save, taip pat charizmos, išdidumo. Liūtai švyti ir pritraukia aplink esančius žmones!

MERGELĖ

Mergelę, kaip ir Dvynius, valdo MERKURIJAUS planeta. Nors Merkurijus siejamas su komunikacija, šią savybę daugiau atspindi Dvyniai. Kita Merkurijaus pusė – analitiškumas, praktiškumas – atitenka Mergelės zodiako ženklui. Mergelės mėgsta organizuotumą, pasižymi perfekcionizmu, atkreipia dėmesį į detales, preciziškai planuoja laiką, nuolat turi planų. Mergelės taip pat daugiau orientuotos į kasdienę rutiną, atsakomybes.

 

SVARSTYKLĖS

Svarstyklių zodiako ženklą, kaip ir Jaučio, valdo VENERA – meilės, grožio, malonumų planeta. Ji padeda Svarstyklėms siekti balanso, harmonijos santykiuose, palaikyti taiką partnerystėse ir savo aplinkoje. Jas taip pat visuomet trauks romantika, estetika, menas. Svarstyklės gali norėti kurti grožį Žemėje – galite pasitikėti Jų stiliaus pojūčiu, kreipkitės patarimų įsirenginėdami namus ar atsinaujindami spintą. 🙂 Venera taip pat suteikia šiam zodiako ženklui didelį įsitraukimą į santykius, partnerystes.

SKORPIONAS

Skorpiono zodiako ženklą valdo dvi planetos – PLUTONAS ir MARSAS. Plutonas – galinga, paslaptinga, intensyvių transformacijų planeta. Būtent dėl jos įtakos Skorpionai domisi paslaptingais dalykais, ieško paslėptų reikšmių, gilinasi į žmonių psichologiją. Be to, šis zodiako ženklas siejamas su ezoterika, egzistenciniais klausimais. Marsas – energijos, veiksmo, troškimų, aistros planeta. Ji suteikia Skorpionams daug energijos, ambicingumo.

ŠAULYS

Šaulio zodiako ženklą valdo JUPITERIS, dar vadinama sėkmės, augimo, turto planeta. Ji suteikia Šauliams išskirtinį optimizmą, laisvės norą, taip pat siekį nuolatos plėsti savo akiratį. Šauliai taip pat myli keliones, kitas kultūras, mokslą. Jupiterio energija skatina Šaulius išbandyti naujus dalykus, gilintis į filosofinius klausimus, auginti savo asmenybę. Asmeninis augimas ir asmeninė sėkmė gali būti pagrindinės temos Šaulio gyvenime.

OŽIARAGIS

Ožiaragį valdo griežčiausia planeta astrologijoje – SATURNAS. Ši planeta nukreipia į tikslus, tikslumą, perfekcionizmą, taip pat suteikia disciplinos, organizuotumo. Dėl šios planetos įtakos Ožiaragiai gali būti vadinami sunkiausiai dirbančiais zodiako ženklais, kurie siekia struktūros, įdeda visas pastangas kad pasiektų rezultatų, sunkiai atsipalaiduoja, o jų augimui reikalingas laikas, pastangos. Visos šios savybės taip pat padeda įgyvendinti net ir didžiausias savo svajones!

VANDENIS

Vandenio zodiako ženklą valdo dvi labai skirtingos planetos – tai SATURNAS ir URANAS. Saturnas, siejamas su disciplina, įsipareigojimais, struktūra, skatina Vandenius įgyvendinti savo idėjas nepasiduodant, taip pat suteikia pareigingumo. Uranas – visiškai priešinga planeta, dėl kurios įtakos Vandenių mintyse sukasi revoliucinės, į ateitį nukreiptos idėjos, taip pat jie siekia originalumo, nepriklausomybės, nori kovoti už žmonių gerovę. Vandeniai savo asmenybėje derina šias dvi energijas.

ŽUVYS

Žuvų zodiako ženklą taip pat valdo dvi planetos – tai NEPTŪNAS ir JUPITERIS. Neptūnas, iliuzijų, sapnų, svajonių planeta suteikia Žuvims jautrumo, poetiškumo. Būtent dėl šios planetos įtakos Žuvys dažnai būna vadinamos svajotojomis, su rožiniais akiniais matančiomis pasaulį. Jupiteris, sėkmės ir augimo planeta, skatina Žuvis rūpintis kitais žmonėmis, taip pat suteikia universalumo, stipraus tikėjimo, tolerancijos. Žuvų zodiako ženklo atstovai, derindami šių dviejų planetų energijas, yra emocionalūs, kūrybiški.

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).