HOROSKOPAI

Horoskopas: tėčiai pagal Zodiako ženklą5 min read

22 birželio, 2020 3 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Horoskopas: tėčiai pagal Zodiako ženklą5 min read

Reading Time: 3 minutes

Tėtis Avinas

 Jeigu Jūsų tėtis – Avinas, tikriausiai buvote užauginti su nuolatine motyvacija duoti 110%. Netrūksta Jūsų tėčiui ir žaismingumo, ir vis daromo spaudimo, kad „TU GALI GERIAU“. Jeigu pasidavėte šiam auklėjimui, galite padėkoti tėčiui už tai, kad šiandien esate visų savo svajonių išsipildymo link. Būtent tėtis Jus išmokė bandyti iš visų jėgų, konkurencijoje būti sąžiningu ir taktišku.

Tėtis Jautis

Jūsų tėtis yra tas žmogus, kuris pasakoja tą pačią istoriją kiekvieną kartą, kai Jums paskambina? Ar jo visos istorijos turi kažkokią pamoką? Jeigu atsargiai ištarėte “taip”, tai Jūsų tėvelis tikras Jautis – žemės ženklas. Jis gyvena aiškiai suvokdamas rutiną ir tiki, kad turime pasimokyti iš kiekvienos patirties.

Tėtis Dvynys

Jūsų tėtis atrodo jaunesnis, nei yra iš tikrųjų. Ir viso to paslaptis gali būti tai, kad tai lėmė jo susidomėjimas tuo, kad iš tiesų yra “linksmybės su vaikais” šiais laikais. O gal įtakos turėjo net tai, kad jis daug mokėsi iš Jūsų ir Jūsų bičiulių vidurinės laikais. Smalsumas ir energija – viskas yra gauta iš savo vaikų. Netgi gal šiek tiek norisi brandesnio tėčio, kai rimtom temom pasikalbėti tampa sudėtinga.

Laimes dieta Patreon banner

Tėtis Vėžys

Jūsų tėčio pomėgiai tikriausiai yra maisto gaminimas, sodininkystė, darbas su mediena. Vienu žodžiu viskas, kas sukuria šiltesnius ir unikalesnius namus. Jūsų požiūris į namų erdvę sutampa, tas siūlome mokytis ir nepamiršti tėčio duodamų patarimų namų ūkio klausimais. Anksčiau ar vėliau jie tikrai pravers. Pokalbis su tėčiu net 5 minutėms telefonu yra prasmingos, jis gal ir nepapaskos kokia buvo jo diena, bet visada paklaus kaip ji praėjo Jums.

Tėtis Liūtas

Jūsų tėtis visuomet buvo Jūsų pusėje, net tada,kai Jums taip neatrodė. Tėčiai liūtai yra ištikimi ir pasiruošę viską atiduoti ir kovoti už savo Šeimą. Jeigu kartais pasijusite vienas kovoje – žinokite, kad ginklai, kuriuos Jūs laikote, yra parūpinti tėčio. Tad vienu ar kitu atveju – JIS VISADA BUS ŠALIA.

Tėtis Mergelė

Jis pažadėjo, kad nelauks Jūsų grįžtančių vėlai iš vakarėlio, bet vistiek keliaujant namo matote, kad virtuvėje dega šviesa? Jis sakė, kad paskutinis kartas, kai Jus gelbėja iš kokios nors finansinės studentiškos paskolos, bet vistiek dar ir dar kartą duoda pinigų? Gal kažkokių didžiulių dalykų ir nepadaro Jūsų tėtis, bet jis kažkaip visada atsiranda ten, kurs Jums labiausiai jo reikia. Ir tai nėra paranormalus reiškinys, tai yra Žemės ženklo savybė.

Tėtis Svarstyklės

Visi tėčiai svarstyklės nori būti draugais su savo vaikais. Tad ir Jūs ne išimtis. Žinoma, nepamirštant fakto, kad Jis yra Jūsų tėtis – mylintis ir rūpestingas. jis tikriausiai niekad nebuvo pernelyg drausmingas ir griežtas. Tikėtina, kad visuomet bausmių klausimai buvo perduoti spręsti Jūsų mamai, nes į konfliktus jie iš esmės nėra linkę, todėl ir spręsti tokių klausimų nelabai sekasi.

Tėtis Skorpionas

Tylūs ir laimingi, tokie tylūs, kad kartais net klausimas iškyla ar jis tikrai yra namuose. Žvaigždynas nėra sutikęs ramesnių tėčių, nei gimusių po Skorpiono ženklu. Jūsų tėčiai mėgsta padaryti didelius dalykus tyliai ir pasidžiaugti už juos tyliai. Taip pat yra ir su Jūsų pasiekimais ir laimėjimais. Negalvokite, kad Jam nesvarbu, tiesiog jis už Jus džiaugiasi be fejerverkų.

Tėtis Šaulys

Spontaniškos kelionės vaikystėje, ilgi pokalbiai prie vakarienės stalo su daugybe tėčio anekdotų – tikriausiai užaugote su Šauliu tėčiu. Tėčio tikslas buvo įdiegti Jums smalsumą ir nuotykių jausmą, kuris jį kurstė kiekvieną dieną. Tad jeigu su kelionės planais Jus pavedė draugai, žinokite, kad visada gali kviestis į kompaniją tėtį.

Tėtis Ožiaragis

Kad ir kokius tiklsus būsite išsikėlęs sau, žinokite, kad Jūsų tėtis padarys VISKĄ, kas jo jėgose, kad tik Jums padėtų jį pasiekti. Nors iš šono jie gali pasirodyti gan šalti, ypač jei klausimas susijęs su meile ar jausmais. Tačiau tie nuolatiniai skambučiai Jums tai nėra dėl to, kad jis “neturi ką veikti”, jie reikalingi tam, kad jis žinotų kiek Jums kelio liko iki Jūsų tiklso.

Tėtis Vandenis

Jo namuose galima rasti krūvas pusiau perskaitytų knygų, rūsyje – dar vaikystėje pradėtas rinkti traukinys. Jis yra menininkas, nemėgstantis nieko daugiau, kaip tik vis pradėti kokį dar vieną naują projektą. Nežiūrint į tai – jo supergalia yra atsiminti kiekvieną menkiausią smulkmeną apie Jus, ką Jūs mėgstate, ko pakęsti negalite.

Tėtis Žuvys

Mes nežinome šiltesnio žmogaus už Jūsų tėtį Žuvį. Jis visuomet buvo, yra ir bus Jūsų petys išsiverkimo ritualui. Jis visuomet bus tas, su kuriuo galite pasikalbėti pačiomis giliausiomis ir rimčiausiomis temomis arba pačiomis paprasčiausiomis, kaip kokia paprika skanesnė – geltona ar raudona. Jis niekad nebus per daug užsiėmęs, kad sužinotų kaip Jūs jaučiatės.


Daugiau horoskopų rasite čia.


Sekite mus Facebook ir Instagram paskyrose.

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).