HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus liepa?6 min read

29 birželio, 2020 4 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas horoskopas: kokia bus liepa?6 min read

Reading Time: 4 minutes

Ši liepa bus kupina teigiamos energijos ir, tikriausiai, karščio. Liepos mėnesio dienos – vienos ilgiausių metuose ir Laimės dietos žvaigždynas Jums rekomenduoja jas gerai išnaudoti. Ir Jūs visada galite rinktis – ar daugiau praleisti laiko prie darbų, ar ilgus šiltus vakarus praleisti romantiškai. Liepos mėnuo kaitins ne tik mūsų kūnus, bet ir kraują, tad neįsipareigojusiems žmonėms norėsis daugiau pažinčių, daugiau nuotykių ir aistringų pasimatymų. Bet būkite budrūs ir nepulkite aklai į glėbį kiekvienam ar kiekvienai, akį Jums pamerkusiems.

AVINO LIEPA

Jūsų laukia viena pozityviausių mėnesių šiais metais. Prie ko prisiliesite, ką susiplanuosite – viskas Jums seksis puikiai. Šis laikas yra idealus pradėti užsiimti aktyvia fizine veikla. Rekomenduojame išbandyti bėgimą arba plaukimą. Juk reiks tą energijos proveržį kažkur išlieti. Žvaigždės Jums išsidėstys taip, kad visi Jūsų tikslai būtų pasiekti, kad Jūsų giliausi užslėpti jausmai pagaliau iškiltų į dienos šviesą. Tad negiaužkite visko savyje, leiskite meilės energijai daryti savo darbą.

JAUČIO LIEPA

Žvaigždynai liepos mėnesį Jums paruošę daug stiprios energijos. Tai Jus paskatins mąstyti ir sugebėti efektyviai susikoncentruoti. Pasitikėjimas savimi ir meilė savo sričiai Jums padės siekti savo užsibrėžtų tikslų ir ambicijų. Atrasite ir savyje užslėptą žavesį, kurio dar niekam nėra tekę pamatyti. Liepa bus kupina gilių jausmų ir empatijos. O tai reiškia, kad Jūsų santykiai tik klestės.  Tik nepamirškite, kad Jūsų emocijos yra gan trapios, tad savo jausmingąją pusę rodykite tik tam, kuo labai pasitikite.

Laimes dieta Patreon banner

DVYNIŲ LIEPA

Liepa Jums bus emocinga ir visi jausmai, kuriuos kaupėte savyje, tiesiog veršis iš Jūsų. Ir tai visai nesvarbu – tai liūdesys, pyktis ar nusivylimas. Viskas, kas susikaupę Jūsų viduje turi galiausiai pasirodyti, neslopinkite ir leiskite viskam išeiti. Dėl šios priežasties galite būti šiek tiek per jautrūs, tad gali būti, kad daugiau laiko skirsite tik sau. Bet tai nėra blogai – šio atsiskyrimo metu pasikrausite naujos energijos ir susidėliosite savo mintis. Tiems Dvyniams, kuriems jau norisi santykių ir pastovių jausmų, dabar puikus metas šiai savajonei įgyvendinti. Žvaigždynai susidėlios Jums palankiai, tad ir žavėti, ir apžavėti Jums seksis puikiai.

VĖŽIO LIEPA

Liepa atskleis Jūsų puikius lyderystės sugebėjimus. Gal tai kiek stebina net Jus pačius, bet jūs puikiai sugebate valdyti žmonių, turinčių tą patį tikslą, komandą. Ir tai įrodysite būtent artimiausiu metu. Jums tobulėjat darbe, kiti pajus autoritetingą energiją ir tai Jus įkvėps naujų idėjų įgyvendinimui. Savo visas idėjas būtinai užsirašykite – tai Jums gali labai praversti ateityje. Liepos mėnesį jausitės dar vis jautrūs, todėl stenkitės būti arčiau savo šeimos ir draugų, kurie Jums suteikia saugumo jausmą.

LIŪTO LIEPA

Liepos mėnesį rekomenduojame saugotis ir vengti didelių išlaidų. Susidarykite finansinį rezervą, nes tikimybė yra, kad gali Jūsų laukti didelės išlaidos. Tačiau tikrai ne Jums čia dabar dėl to panikuoti – su savo finanasais ir taip mokate elgtis. Nors labai knietės paišlaidauti, tačiau pergalvokite, ar Jums tikrai to reikia. Liepos mėnesį turėsite kaip niekad daug energijos, tad norėsis nuotykių ir naujų patirčių. Gali būti, kad kažkur Jūsų kelyje jau laukia nauja meilė ar naujas geras draugas. O ilgalaikiai santykiai klestės ir stiprės su kiekviena diena.

MERGELĖS LIEPA

Šis mėnuo Jums bus gan ramus. Jeigu su mylimuoju planuojate kelionę ir atostogas – tinkamesnio laiko būti ir negali. Jūsų laukia daug linksmybių ir nuotykių, kas sustiprins Jūsų santykius. Laimės dietos žvaigždynas pataria būti šiek tiek atsargiems su naujais žmonėmis, nes ne visi yra tokios didelės širdies kaip Jūs ir tikrai ne visi yra tokie nuoširdūs, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Paskutinėmis mėnesio dienomis galite gauti netikėtų pasiūlymų, kurių nevalia atsisakyti – tai gali būti savaitgalis su draugais, kvietimas į pasimatymą ar adrenalino dozę žadanti patirtis. Sakykite TAIP!

 SVARSYKLIŲ LIEPA

Šis mėnuo gali šiek tiek sukrėsti Jus – be jokios akivaizdžios priežasties galite pasijusti prastai, gal net su mažomis depresijos užuominomis. Bet nepanikuokite, tai nieko bloga. Šis laikotarpis Jūsų viduje paskatins emocinį gyjimą – senoms žaizdoms gyjant, pirmiausia reikia jas galutinai išjausti. Galiausiai pajusite lengvumą ir laisvę. Nebijokite prašyti pagalbos iš artimųjų, jei tik jaučiate, kad Jums to reikia. Liepos mėnesį daugiausiai energijos nukreipsite į save, todėl aplinkiams savo dėmesio daug neskirsite. Bet ir gerai – skirkite laiko daugiau sau.

SKORPIONO LIEPA

 Na, pats metas atėjo šiek tiek atsipūsti ir leistis į kelionę. Jūs sunkiai ir daug dirbote, tačiau atsiminkite, kad tai nėra pats svarbiausias dalykas pasaulyje. Poilsis miške ar pajūryje Jums suteiks ramybės ir leis protui atsipalaiduoti. Tokiu būdu Jūs pasikrausite naujos energijos naujiems darbams ir tikslams. Jūs tikrai žinote, kad su pakankamai valios – įmanoma viskas. Tad tereikia pailsėti.

ŠAULIO LIEPA

Jeigu kažkada neseniai galvojote, kad norisi kažko naujo ir galbūt reiktų pakeisti darbą – dabar idealus laikas pradėti ieškoti geresnės pozicijos. Jei dabartinis darbas Jums neneša džiaugsmo, tuomet nėra jokios prasmės ten likti. Ir čia jau ne apie pinigus kalbame. Visų pirma yra svarbiausia vidinė ramybė, o paskui jau darbas ir pinigai. Liepos mėnuo – puikus metams ir tam, apie ką labai svajojote jau seniai: gal kokia nauja sportinė veikla, koks žygis ar linksmas ir ekstremalus savaitgalis su draugais pelkynuose?


OŽIARAGIO LIEPA

Tik liepai atėjus, norėsis atostogauti. Tad kaip jaučiate – taip ir darykite. Žinome, kad norisi Jums prie tos jūros, na, o kam nesinori? Vykite, susikraukite daiktus, praneškite kolegoms, kad imate išeigines ir išvykstate. Jums reikėtų poilsio ir atsipalaidavimo. Liepa Jums paruošusi daug džiaugsmingų ir kupinų naujų potyrių dienų. Dabar puikus laikas atrasti ir susipažinti su naujomis kultūromis. Jūs turėsite daug energijos, tad ją išnaudokite aktyviam laisvalaikiui gamtoje.

VANDENIO LIEPA

Šiuo laikotarpiu Vandenio emocijos bus intensyvesnės – tiek, kad jos net galėtų užgožti analitinį mąstymą. Geriausia bus, jei tiesiog atsipalaiduosite ir, pavyzdžiui, nuspręsite paatostogauti su šeima. Liepos mėnuo bus laikotarpis, kuris atvers jūsų akis – santykiai šeimoje dabar bus svarbesni nei bet kada. Visos ilgalaikės bėdos, dėl kurių nerimavote, yra išspręstos ir galite mėgautis ramybe. Atostogoms rinkitės vietą, kurioje dar neteko lankytis.

ŽUVŲ LIEPA

Šį mėnesį, sustiprėjus emocijoms atrodo, kad išjausite viską. Saugokitės nerimo ir depresijos. Jei Jums reikia nusiraminti, rekomenduojame žolelių arbatas – pavyzdžiui, iš jonažolės, levandos ar ramunėlių. Taip pat  labai padės meditacija ar jogos kvėpavimo pratimai. Jei galvojate apie atostogas, nesirinkite pavojingų vietovių. Liepos mėnuo nebus labai Jums palankus. Žuvys turėtų likti ten, kur gerai pažįsta aplinką. O ilsėtis nebijokite, Jūsų viršininkas tai supras.


Daugiau laimės dietos žvaigždyno horoskopų rasite čia.


Sekite mus Facebook ir Instagram paskyrose.

 

 

 

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).