HOROSKOPAI

Horoskopas: koks bus jūsų birželis?8 min read

1 birželio, 2020 5 min
Laimingas Žvaigždynas

Autorius:

Laimingas Žvaigždynas

Horoskopas: koks bus jūsų birželis?8 min read

Reading Time: 5 minutes

Jei paklaustumėm: ką norėtum palinkėti sau? Tikriausiai dažname atsakyme tarp meilės, pinigų ir sveikatos rastume ir kantrybę.. Jos daugiau ar mažiau vis tiek reikia kiekvieną dieną. Dažniausiai lūžio stadiją pasiekiame tuomet, kai šiek tiek sulėtiname tempą, įsiklausome arba tiesiog laukiame.  Birželis su vasara jau čia, ir šis mėnuo yra skirtas savęs įsiklausymui, užtikrintoms ir lėtoms dienoms, vidinei harmonijai. Visi pokyčiai pirmiausia užgimta viduje. Ir tam dabar – puikus metas.

AVINAS

Šį mėnesį būsite šiek tiek jautresni ir jausmingesni aplinkai ir sau. Viskas priklausys nuo Jūsų emocijų bangavimo ir kur jos Jus nublokš. Klausykite širdies balso, kuris Jus nuves teisinga linkme, prie Jūsų ieškomų atsakymų ir reikalingų sprendimų. Jūs negalėsite padėti visiems, kad ir kaip norėsite. Šiek tiek stabtelėkite ir paklauskite savęs “Ar aš gaunu tiek pat, kiek ir duodu?”. Vienu ar kitu atveju – labiau susitelkite naujus žmones ir projektus, kurie jums duos tiek, kiek atiduodate jūs.

Mėnesio užduotis: Peržvelkite savo asmenines ir profesines ribas. Įsivertinkite, kokiems pokyčiams atėjo laikas, ir nuosekliai planuokite savo veiksmus.

Laimes dieta Patreon banner

JAUTIS

Santykiai pasieks intymumo, pasitikėjimo ir supratingumo lygmenį. Žmonėms reikia Jūsų išminties, jautrumo, nors, žinoma, tai ne visuomet gali būti labai lengva Jums. Bet žvaigždynas kviečia Jus labiau pasitikėti, kai atversite savo širdį – tai įkvėps ir kitus daryti tą patį. Iš karto atsiverti nėra lengva, pradėkite nuo savęs ir dialogo su savimi:

Ko nebegaliu ignoruoti, atidėti ar atstumti?

Ką turėčiau pradėti gerbti?

Svarbiausiai atsakant sau tai daryti neišsisukinėjant ir tiesiai šviesiai.

Mėnesio užduotis: Sugalvokite vieną būdą, kaip galite sukurti didesnį artumą asmeniniuose santykiuose ir pradėti dalintis ta energija bendraujant.

DVYNIAI

Šį mėnesį neprisiimkite jokių įsipareigojimų, kurie Jums kelia bent menkiausią abejonę ar nesate tikri, kad Jums pavyks juos išpildyti. Žinoma, kad sudėtinga pasakyti ne, kai žinote, kad iš Jūsų aplinkiniai tikisi daug daugiau. Bet turite įsiklausyti ir save, įvertinti savo jėgas ir savo laiką. Bet kokiu atveju pasieksite visko, ką daryti norite ir kam esate pasiruošęs. Tiesiog neleiskite, kad gyevnimas Jus blaškytų įvairiomis, Jums nežinomomis kryptimis be jokio aiškaus plano. Laimės dietos žvaigždynas siunčia Jums energijos, kuri padės susitvarkyti su prioritetais.

Mėnesio užduotis: Pastebėkite, kiek kartų pasakote “taip”, kai to net nenorite. Kam įsipareigoti ir prisiimti darbus, kurie jus liūduna? Leiskite sau pasakyti “NE” ne tik tada, kai jaučiate, kad tai yra būtina.

VĖŽYS

Šiemet vyksta tiek daug didelių pokyčių pasaulyje, o Jūs savęs turbūt klausiate “ar galiu padaryti dar didesnius pokyčius?”. Birželio mėnesį gali tekti atnaujinti senas Jūsų idėjas, prie kurių taip ir nepriėjote. Pats metas atsiversti tuos aukso vertės užrašus. Leiskite savo svajonėms augti ir tai Jus nuves prie dar vieno labai įdomaus ir nepamirštamo kelio. Pasiduoti ir “plaukti pasroviui” dabar tikrai ne tas metas, šis laikas Jums itin palankus, tad linkime išnaudoti kiekvieną šansą, kuri pasitaikys.

Mėnesio užduotis: Sugalvokite vieną dalyką, kurį norėtumėte padaryti per šią vasarą. Užsibrėžkite vieną naują tikslą ir jo siekite.

LIŪTAS

Dabar toks laikotarpis, kai prie kompiuterio ar telefono praleidžiame šiek tiek daugiau laiko nei įprastai. Šį mėnesį Jums reikės labiau atkreipti dėmesį į tai, kaip mezgate ryšius ir komunikuojate asmeniniais ar darbiniais reikalais. Technologijos bus Jūsų ir draugas, ir priešas: rašydami atsiminkite, kad Jūsų tam tikrus komentarus galima suprasti visai priešingai ar netiksliai. Tad geriau tiesiog išlikite neutralus tam tikrose situacijose, apsiimkite klausytojo vaidmens. Jei tik matote gresiantį konfliktą – išjunkite susirašinėjimą ir nusistatykite “offline” būseną. Visi šiuo metu įsitempę, tad jei sugebėsite atsiriboti nuo to, gali gimti ir visai genialių idėjų.

Mėnesio užduotis: Išsikelkite sau tikslą – mėnuo be dramų. Prieš atsakydami draugams ar kolegoms antrą kartą apsvarstykite tai, ką norite parašyti.

 

MERGELĖ

Jaučiatės kiek sutrikęs? Žiūrėdami į veidrodį kartais savęs neatpažįstate? Norime Jus nuraminti – žvaigždynas virš Jūsų šiuo metu daro didelį darbą, kuris Jums padės iš naujo suprasti, kas esate ir koks Jūsų vaidmuo yra šiame pasaulyje. Sumišimas ir ramybė vienu metu tai ne PMS, o labai normali būsena. Su laiku suprasite, kad tai, kas Jums atrodė normalu ir priimtina – nėra jau taip ir normalu. Laikotarpis gal ir ne pats maloniausias, gal kiek ir skausmingas, bet norime nuraminti. Visa tai tik padės suprasti pagal kieno lūkesčius gyvenate, išsiryškinsite savo planą. Pasiruoškite kurti didesnes svajones ir geresnį santykį su savimi.

Mėnesio užduotis: Skirkite laiko suvokimui, ko norite iš tiesų? Užsirašykite ko iš tiesų ilgitės šiomis dienomis ir leiskite norams sugulti ant balto lapo.

SVARSTYKLĖS

Nėra abejonės, kad nuolat dvejojate ir keliate sau įvairius egzistencinius – juk Jūsų zodiakas yra Svarstyklės. Bet kartais pernelyg didelis situacijų ir savęs analizavimas Jus gali laaabai nutolinti nuo tikslo, o kartais iš vis sustabdyti ir neleisti judėti į priekį. Nepamirškite spontaniškumo ir įkvėpimo – jie taip pat yra svarbūs priimant sprendimus. Klausimai, kurių vertėtų savęs paklausti:

Kas verčia dvejoti?

Dėl kokių priežasčių jūs ieškote kitų žmonių patarimų?

Kurioje vietoje stovi jūsų požiūris, kai viską lyginate su aplinkinių nuomone, ypač kai reikia priimti savo asmeninius sprendimus?

Mėnesio užduotisNebijokite priimti sprendimo, kurį atsidėjote dėl savo pačių abejonių. Pats laikas įsiklausyti į save ir pirmiausia užduoti klausimus sau, o ne aplinkiams.

 

SKORPIONAS

Jeigu jaučiate, kad Jūsų kiautas kiek suminkštėjo – nieko baisaus. Šiuo metu galite atsiriboti nuo aplinkos ir pripažinti, kad jums reikia pertraukos. Nuo visko. Jautrūs ir dirglūs esate todėl, kad Jūsų vidinė baterija baigia išsikrauti. Tad pasikrausite tik tuomet, kai skiriate laiko sau ir labiau pasigilinsite į savo vidų. Per šiuos kelis mėnesius Jūs ir taip daug nuveikėte ir net pastebėjote, kad turite daugiau savo poreikių ir ritmą. Atraskite švelnumą su savimi, bendraukite tik su artimiausiais draugais ir tais, kuriais labiausiai pasitikite.

Mėnesio užduotis: Nebijokite reikalauti paguodos. Iš paties savęs. Užsiimkite tuo, kas Jus grąžina į ypatingą laiką ir vietą.

ŠAULYS

Jeigu tik pajusite, kad artėja kokie nors pokyčiai, būkite jiems atviri ir priimkite juos. Sunkiausias dalykas su tais naujais įvykiais gyvenime, kad norisi visą kontroliuoti, viską žinoti kaip, kur ir kada. Tačiau – už pokyčių slepiasi daug didesni dalykai, kurie Jums atvers kitą svarbų Jūsų gyvenimo langą. O juk jau vasara – atverkime juo daugiau langų ir įsileiskime šilumą ir naujas patirtis. Tik Jūs pats galite nuspręsti dėl ko verta pakovoti, o kas yra nevertas Jūsų dėmesio. Laukia puikūs nuotykiai ir pokyčiai!

Mėnesio užduotis: Mokykitės paleisti, atleisti, atlaisvinti vadeles. Mokykitės pasiduoti. Pabandykite šias žinias pritaikyti praktikoje.

OŽIARAGIS

Šiais metais Jums tikrai netrūko drąsos ir maištavimo, siekiant atrasti daugiau galimybių ar įžvelgti įvairius situacijų kampus. Iš naujo pradėjote vertinti savo įsipareigojimas ir kasdienybę. Labai gera pradžia, ieškokite ir siekite toliau. Jeigu Jūs jau kažko trokštate, esate pasirengęs atrasti netikėčiausių teorijų. Ir jos Jums pasitvirtins, tik prireiks laiko išsigryninti visus niuansus. Tad žvaigždynas siūlo ir toliau grynintis ir aiškintis, ieškoti teorijų ir sprendimų.

Mėnesio užduotisIšanalizuokite kantrybės sąvoką. Kur Jums jos trūksta? Kur ją galite panaudoti, kad reikalai šiek tiek greičiau ir toliau judėtų?

VANDENIS

Šį mėnesį Jums reikėtų atsigręžti į pažvelgti į kelią, kurį jau nuėjote. Pats laikas įvertinti ką išmokote ir kaip pasikeitėtė. Tai gan reta galimybė, kai su savo buvusiuoju “tavimi” ir ateities “tavimi” galite padaryti išvadas ir pamatyti kuo jūs tampate. Jūs pasiekėte lūžio tašką savyje – tai brandos procesas. Šiuo metu pradėsite vertinti tuo kas buvote ir kaip patobulėtoje iki šiandien. Labai gražus ir vertingas laikas su savimi prasidėjo. Mėgaukitės juo.

Mėnesio patarimas: Parašykite laišką savo praeities “aš”. Papasakokite visas naujienas kas vyksta su Jumis šiandien ir kaip  klostosi gyvenimas.

 

ŽUVYS

Norisi pabėgti nuo visos šitos realybės? Būkite atsargūs – neatsisakykite visų savo pareigų dėl emocijų. Visos tos didelės svajonės ir troškimai, kurie Jūsų nenulaiko vietoje, taps tikrove, tik Jums reikia susitvarkyti pirmiausiai su tuo chaosu, kuris iš šono atrodo kaip tiesiog nepaklota lova ryte, kai pramiegate. Neužsimerkite ir imkitės tvarkyti tuos dalykus, kurie neleidžia vytis savo svajonių. Žvaigždynas šį mėnesį Jums siunčia pastiprinimą ieškant tos harmonijos. Bet be Jūsų motyvacijos niekas neįvyks. Tad metas imti į rankas visas vadeles ir išlaviruoti iš viso šio chaotiško ritmo.

Mėnesio patarimas: Skirkite laiko savo tvarkaraščiui, kad galėtumėte pabaigti darbus, kurių nepabaigėte. Apdovanokite save, kai darbą pabaigsite – pasilepinkite save.

Daugiau Laimės žvaigždyno horoskopų rasite čia.

 

 

 

 

 

 

 

Laimingas Žvaigždynas

Laimingas Žvaigždynas

Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).