HOROSKOPAI

HELOVINO HOROSKOPAS: koks kostiumas Tau labiausiai tinka?4 min read

29 spalio, 2020 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

HELOVINO HOROSKOPAS: koks kostiumas Tau labiausiai tinka?4 min read

Reading Time: 3 minutes

Artėja spalio 31-oji, Helovinas, arba, lietuviškai vadinama Vaiduoklių šventė! Ši diena visame pasaulyje siejama su vakarėliais, magija, dekoracijomis, kaukėmis ir šiurpiausiais kostiumais. Gal ir Jūs nusprendėte dalyvauti Helovino vakarėlyje ar patys tokį surengti, bet dar neturite idėjų kostiumui? Pasisemkite įkvėpimo žvaigždėse – zodiako ženklas gali padėti išsiaiškinti, koks kostiumas Jums labiausiai tiktų!

AVINAS

Jūs drąsūs, ryžtingi, nepriklausomi, nebijantys kautis už tai, kuo tikite. Kitiems gali atrodyti, kad esate per daug energingi, bet, svarbiausia, visada esate iniciatyvūs ir siekiate savo tikslų. Jūsų Helovino kostiumui puikiai tiktų stiprūs, aktyvūs veikėjai. Tai galėtų būti bet kas iš superherojų – galite būti pasaulio gelbėtojas, turėti supergalių, saugoti visuomenę nuo nelaimių ar piktadarių. Svarbiausia, kad kostiumas atspindėtų Jūsų drąsą ir ambicijas!

JAUTIS

Jaučiai pasižymi užsispyrimu, tačiau taip pat yra labai ištikimi. Galite būti šiek tiek senamadiški, tačiau taip pat praktiški ir labai kantrūs. Renkantis kostiumą tiktų tvirtos valios, pareigingi, atviri veikėjai, kurie ypač saugo savo mylimus žmones. Tinka visų profesijų, kuriose saugomi žmonės, kostiumai, – pavyzdžiui, gydytojo, policininko ar gaisrininko. Pridėkite elegancijos, šiurpių detalių ir jūs pasiruošę vakarėliui!

Laimes dieta Patreon banner

DVYNIAI

Jūs komunikabilūs, mėgstantys bendravimą, dėmesį, turintys daug energijos. Galite jausti dažnus nuotaikų svyravimus, bet esate pakankamai lankstūs, kad prisitaikytumėte prie aplinkybių. Jūsų kostiumas galėtų būti įkvėptas emocingų, energingų asmenybių. Stilius, atkreipiantis kitų dėmesį ir atspindintis jūsų žavią asmenybę, puikiai tiks. Nepamirškite, kad visi žino apie dvi dvynių puses, kodėl to nepanaudojus ir savo kostiumo pasirinkimui? Tapkite angelu ir velniu ar pasirinkite kitą kontrastingą derinį ir nustebinkite kitus!

VĖŽYS

Vėžiams svarbi šeima, artimi draugai. Pabandykite įkvėpimo paieškoti artimiausioje aplinkoje. Esate mielas, rūpestingas, galbūt norėsite kitus nustebinti “siaubo namų” šeimininkės įvaizdžiu ar tapsite ,,pragaro virtuvės” virėju? Gyvūnų mylėtojai, galbūt persirengsite kaip šiurpūs gyvosios gamtos atstovai? Svarbiausia Jūsų ženklo atstovams – įdėti nors šiek tiek savo rankų darbo į kostiumo gamybą, kad jaustumėtes puikiai šiurpiausią metų naktį!

LIŪTAS

Liūtai yra išdidūs ir drąsūs. Kitiems galite atrodyti valdingi, bet tik todėl, kad turite stiprius lyderystės įgūdžius ir nebijote jų parodyti! Savo kostiumui galėtumėte pasirinkti karaliaus, karalienės ar princo, princesės įvaizdžius. Nepamirškite pridėti šiurpių detalių, blizgios karūnos, aukso spalvos – Jūs pasiruošę spindėti Helovino naktį!

MERGELĖ

Mergelės siekia būti perfekcionistės, organizuotos, analitiškos. Jūs visada norite tobulėti ir būti priekyje. Puikiai tiktų kostiumai, į kuriuos reikia įdėti daug darbo – nustebinsite visus savo įgimtu kruopštumu, atkaklumu. Galite tapti vampyru, vampyre, ar mistine kosmoso būtybe. Svarbiausia, atkreipkite dėmesį į stilingas detales!

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės yra balansuotos, elegantiškos, ekstravertės. Jūs mėgstate dirbti komandoje, todėl puikiai tiktų kostiumas, kuris kartu su draugais sudarytų komandą ar būtų suderintas su Jūsų pora. Kartu galite tapti vampyrais, klounais, raganomis, slaptaisiais agentais. Taip pat Jums labai tiktų kostiumas, atspindintis meninių filmų veikėjus, su romantiniais motyvais.

SKORPIONAS

Skorpionai intensyvūs, emocingi, kartais gali būti puikūs viliotojai, siekiantys savo tikslų. Galbūt šios savybės galėtų atsispindėti ir Jūsų kostiume? Pridėkite mistikos, magijos, tamsos – visa tai nuostabiai tinka skorpionui. Moterys gali matuotis ilgą raudoną suknelę ir skleisti savo kerus, vyrai gali ieškoti tamsaus kostiumo. Puikiai tiktų ir siaubo filmų veikėjų įvaizdžiai.

ŠAULYS

Šauliai yra optimistiški, jų pozityvumą jaučia ir esantys aplink. Bendraujantys, mėgstantys iššūkius, šauliai galėtų rinktis kostiumą, kuris atspindėtų nepriklausomybę. Tinka kostiumai, atspindintys kitų šalių kultūras, pavyzdžiui, Ispanijos matadoras ar Japonijos geiša (Žinoma, šiurpioji šių charakterių versija, pritaikyta Helovinui! 🙂 )

OŽIARAGIS

Ožiaragiai turi rimtas ambicijas ir nebijo dirbti ilgai, kad pasiektų savo tikslus. Atsakingi, kantrūs, jūs kontroliuojate aplinkybes ir pasiekiate savo tikslus. Puikiai tiktų kostiumas, atspindintis ožiaragių motyvaciją, sunkų darbą. Galbūt Helovino vakarėlyje galite tapti atsakingu įstaigos vadovu, kuris netikėtai pavirto šiurpiu personažu? Paieškokite įkvėpimo savo darbo aplinkoje!

VANDENIS

Vandeniai yra artistiški, unikalūs. Jums rūpi visuomenė, siekiate užtikrinti ne tik savo, bet ir kitų žmonių gerovę. Idealus kostiumas Helovinui – geraširdis, turintis savo misiją personažas. Tai galėtų būti charakteris iš ateities, ateivis iš kitos planetos, svarbu, kad jis būtų išskirtinis ir nenuobodus!

ŽUVYS

Žuvys yra puikūs draugai, romantiškos, jautrios asmenybės. Puikiai tiks kostiumas, kuris atspindės šią Jūsų pusę. Tai gali būti personažai iš pasakų, undinėlės, vienaragiai ar kiti Žemėje neegzistuojantys veikėjai. Pridėkite šiek tiek magijos ir sužavėkite kitus savo kostiumu šiurpiausią metų naktį!


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).