HOROSKOPAI

Gėlių horoskopas: kokio augalo savybes dovanojo jūsų gimimo savaitė?14 min read

20 spalio, 2019 8 min
Rimantė Kulvinskytė

Autorius:

Rimantė Kulvinskytė

Gėlių horoskopas: kokio augalo savybes dovanojo jūsų gimimo savaitė?14 min read

Reading Time: 8 minutes

LAIMĖS DIETOS horoskopų globėjas Gediminas Kamarauskas kviečia sugrįžti į vešlius žaliuojančius vasaros laukus ir gėlėmis nusėtas pievas, kuriose dar neseniai mes braidėme ir lakstėme basi. Ir kiek regėjo mūsų akys ten žiedų, gražių, saldžių, dailių ir ryškiaspalvių. Žiedų, tokių kaip mes. O kuris iš tų žiedų esate Jūs, Jūsų antroji pusė ar draugai?
Kviečiame skaityti ir žydėti, o jei norėtumėte asmeninės prognozės pasirinktam laikotarpiui, horoskopo ar būrimo Taro kortomis, Gedimino ieškokite Facebooke @futurotiempo paskyroje.

01.01 – 01.10 Gencijonas
Daigelis, kuris lėčiau vystėsi ir augo už savo bendraamžius. Tačiau su laiku visi vėlavimo požymiai pradingo ir išaugo nepakartojamo grožio kūrinėlis. Nė kiek ne prastesnis už kitus. Jeigu labai pasistengtų, galėtų daug ko pasiekti. Tereikia visai nedaug – lašo kantrybės ir saujos darbštumo. Išskirtinė savybė, žavinti aplinkinius, yra švelnumas. Taip pat pasižymi taupumu, bet ne šykštumu, todėl visada yra sukaupęs juodai ir liūdnai dienai.

01.11 – 01.20 Dagys
Gali susidaryti įspūdis, kad gyvenimo variklis yra tik darbas. Bet tai tik iš fasadinės pusės. Dagiukai svajoja apie beprotišką meilę ir žmogų, kurio pavydės visi, net ir dangus. Šauni svajonė sunkiai įgyvendinami dėl pačių kuklumo ir mažų pastangų. Būdami jautrios poetiškos sielos, bijodami suklysti ir sulaukti kritikos ar pajuokos, jie užsiaugino dailius spygliukus, po kuriais slepia savo jausmus ir svajones.

Laimes dieta Patreon banner

01.21 – 01.31 Šlamutis
Auksaspalvis Saulės vaikutis, apdovanotas linksmumu, optimistiškumu, sąmojingumu. Iš prigimties nedrąsūs ir kuklūs, puikiai išmano, kaip patraukti kitų dėmesį ir atsidurti scenos viduryje, o smulkumas jiems ne trūkumas. Neišsenkanti energija ir tvirta valia jiems padeda nugalėti bet kokias pasitaikančias kliūtis, pasiekti tikslus ir pelnyti publikos meilę. O kur meilė, ten ir pavydas. Ir tegul – pliaukškite liežuviais pavyduoliai, nes Šlamučiui dzin ant jūsų.

02.01 – 02.10 Amalas
Kai Dievas dalijo smalsumą, Amalui atseikėjo triskart, nes jo smalsumas liejasi per kraštus, kartais netgi nervinančiai. Nuolat ieško nuotykių, neatrastų dalykų ir įdomių potyrių. Maloniausiai jaučiasi mieste, kai yra apsuptas gerbėjų ir jį dievinančių žmonių. Alergiškas kaimui ir vienatvei. Iš kitų reikalauja ir tikisi daug, nors pats yra žaviai nepastovus vėjavaikis, veikiantis neapgalvotai.

02.11 – 02.19 Kosmėja
Kerintys svajokliai iš kosmoso. Moteris Kosmėja atpažįstama iš lengvos ir gundančios eisenos, dažniausiai avinti madingus aukštakulnius, ir nerūpestingo požiūrio į gyvenimą. Tuo tarpu vyrukai generuoja ne vieną svajonę ir skraidžioja padebesiais, bet veiksmų jai įgyvendinti nesiima. Kosmėjos ir Kosmėjai yra gimę romantikai idealistai, atsiribojantys nuo šiurkščios kasdienybės ir tikrovės grimasų. Savyje turi ugnelę, kuri traukte traukia žmones.

02.20 – 02.28/29 Mimoza
Beprotiškai jautri ir trapi it stiklas, švelnioji Mimoza itin sunkiai išgyvena ją užklupusias negandas. Ji užsisklendžia savyje, paliesta griežtesnio žodžio ar apsupta neigiamos atmosferos. Ir sudirgsta, nesulaukusi tinkamo įvertinimo už darbą. Mimozai, niekuo nesidominčiai ir nieko nesiekiančiai, nerūpi ir laikas, nebijo senatvės. Tačiau yra du jai svarbūs dalykai – darbas ir jausmai, dėl kurių ji pasiruošusi atiduoti visas jėgas.

03.01 – 03.10 Aguona
Esminis Aguonos bruožas – akys. Žydros, žalios ar rudos jos tiesiog užburia ir nuskandina savyje. Todėl ne vienas ir ne viena trokšta vilioklės Aguonos dėmesio ir meilės, gyvenimo su ja. Tipiška Aguona domisi menu ir lankosi kultūrą puoselėjančiuose centruose, tačiau taip pat nevengia ir linksmybių. Šiaip jau Aguonėlė flegmatiška, pasyvi, jai trūksta pasitikėjimo savimi ir užsispyrimo siekti tikslų. Bet nuostabios širdelės.

03.11 – 03.20 Lelija
Įstabaus grožio Lelija traukia tarsi deimantas, kuriam neįmanoma atsispirti. Turėdami platų pasirinkimą ir galimybes, šio tipo žmonės nepraleidžia progos paflirtuoti, išbandyti vieno kito romantiško romaniūkščio ar pasinerti į kitas gaivias avantiūras. Neretai įsivelia melagystes, yra nepastovūs, mielai aplink save suburia gerbėjų ratą, bet išsaugo nepriklausomybę. Moka jaustis laimingais ir džiaugtis kiekviena gyvenimo diena.

03.21 – 03.31 Vėdrynas
Netikras rožės pusbrolis, paveldėjęs gerus giminaitės genus. Išradingas ir žaismingas it varliūkštis, lengvai darantis sprendimus ir niekada neabejojantis jų teisingumu. Pasižymi teigiamu būdu, tik savitas humoras kartais pribaigia Žibutes ir Snieguoles. Nepyksta ir pykčio nelaiko. Jaučiasi svarbiausiu tarp svarbiausių. Kai horizonte pasirodo geidžiamas laimikis, aplinkiniai jam neegzistuoja.

04.01 – 04.10 Snaputis
Paprastas, bet neprastas, ir žinantis savo vertę. Nereiklus ir daug nereikalaujantis. Snapučio mažučio nė kiek nedomina paskalos, nejaudina apkalbos. Jis domisi savimi ir savo reikalais, todėl nelieka laiko kitiems. Žmonės jam visi vienodi – išskirtinių nėra. Universaliai prisitaiko prie bet kokios kompanijos. Snaputis, pasitikėdamas savimi, spinduliuodamas puikia nuotaika ir ieškodamas naujų veiklų, atkreipia kitų dėmesį ir juos sužavi.

04.11 – 04.20 Hortenzija
Įspūdingo rubensiško tipažo palikuonys, atimantys žadą iš pirmo žvilgsnio. Abejingų nepalieka. Karaliauja svajonių penketukuose. Galima iš pavydo tik nagus nusigraužti tiems, kas nedraugauja su Hortenzija ar Hortenzijumi. Tai ne tik puošmena, bet ir dvasingumo, globėjiškumo, geraširdiškumo įsikūnijimas. Net ir apgauti, jie vis tiek išlaiko gerą širdį. Hortenzija visiems linki važinėti naujais automobiliais, kai pati skraido privačiu lėktuvu.

04.21 – 04.30 Jurginas
Įvairiaspalvis Jurginas – praktiškai į gyvenimą žiūrintis žmogutis. Tvirtai jaučiasi ant žemės. Nepasiduoda impulsyvumui, jausmų proveržiui ar utopinėms godoms, išlaiko pusiausvyrą. Patikimas, pasiruošęs padėti, galbūt per daug. Jurgino namai – užuovėja ir stiprybės šaltinis, iš kurio semiasi kantrybės ir jėgų. Negodus ir neegoistiškas, priima tai, ką duoda likimas. Pinigai jam reikalingi tiek, kiek gali jaustis nepriklausomas.

05.01 – 05.10 Pakalnutė
Kuklumo sutvėrimas su galinga parfumerijos doze, tiesa, itin malonia nosiai. Pakalnutės yra atviri, paprasti ir pavojingai patiklūs žmogeliukai, galintys nukentėti nuo visokiausio plauko aferiūgų. Jiems būtinas saugus glėbys, kuriame rastų ramybę. Nuo spartos reikalaujančio darbo greitai pervargsta. Norint užkariauti Pakalnutę, reikia tik trupučio – nuostabių gėlių puokštės ir tuzino komplimentų, nuo kurių ji paraus ir pames galvytę.

05.11 – 05.21 Puriena
Nedidutė, bet ryškiais it auksas žiedais ir kietu kaktuso charakteriu. Iš pažiūros rami, nerodanti emocijų, nereiškianti jausmų ir nedaranti skubotų sprendimų. Tam, kad susidarytų nuomonę kokia nors tema ar apie žmogų, jai prireikia laiko ir apmąstymų. Bet susidarytas požiūris tvirtas ir nekintamas. Aplinkinių atžvilgiu Puriena nusiteikusi draugiškai kol su ja elgiamasi draugiškai, bet tik kas nors užmins ant kojos – atkirtis garantuotas.

05.22 – 05.31 Chrizantema
Paslaptingosios skaistažiedės gražuolės mėgaujasi flirtu, bet jis joms nieko nereiškia – tai tik laiko praleidimas. Kur kas įdomesnė ir aktualesnė tema – meilė, nors ir čia Chrizantemos į didžiąsias gelmes nesileidžia. Joms patinka kalbėti, žavėti ir nieko nežadėjusioms išeiti. Jos gali nustebinti, pradžiuginti, galima tikėtis visko, išskyrus pastovumą. Pagrindinė savybė – nuolatinis idealios meilės ir žmogaus ieškojimas. O kai sutiks, laimę amžiną suras.

06.01 – 06.11 Varpelis
Lengvutis Varpelis tarytum Pienės pūkas toks žavus ir toks pilnas paslapčių, kurias jis žūtbūt siekia išsaugoti. Jis nenori atsiverti ir atverti savo vidaus. Nėra Varpelis ir namisėda ar užsidarėlis. Jis mielai veliasi į diskusijas, bendrauja jam ir kitiems rūpimomis temomis ir tokiu būdu bando įgauti patirties, praplėsti akiratį. Varpelis kaip raktelis, sugebantis atrakinti duris į sėkmę tiek materialinėje, tiek dvasinėje srityse.

06.12 – 06.21 Saulutė
Ramaus būdo, tyleniai, saikingai tingoki ir mieliau laiką leidžiantys namuose nei viešumoje. Bet tai nereiškia, kad jie nieko gero nesugeba. Priešingai. Saulutės puikiai moka pasinaudoti susidariusia situacija ir ją išnaudoti savo naudai. Šiems patraukliems auksaveidžiams nėra neįmanomo, net kebliausius reikalus sugliaudys it vikriosios voveraitės riešutus. Saulučių meilės frontas turtingas, nes mėgsta įvairovę.

06.22 – 07.01 Tulpė
Tulpių žmonės it vijurkai, pilni energijos, ištvermingi, savito žavesio, tačiau itin permainingo ir sudėtingo charakterio. Jie kupini staigmenų – kartais nuoširdūs ir draugiški, o staiga jau užsisklendę savyje ir suirzę. Kurį laiką gali nekalbėti, o po nekalbadienių laimė ir šypsenos išsiverš lyg geizeris. Vyrai Tulpės dažnai save lepina moteriška draugija ir tuo patenkinti, o dailiosios Tulpės moterys sunkiai pasiekiamos ir nuolat reikalauja meilės įrodymų.

07.02 – 07.12 Vandens lelija
Vandens pramogų mėgėjai, ypač vonios ir baseino. O šiaip puikiai jaučiasi ir neturi įpročio erzinančiai skųstis. Mėgsta bendrauti, jie įdomūs pašnekovai, viskas jiems smalsu ir kelia susidomėjimą, ieško sau malonių veiklų ar pomėgių, koja kojon su gyvenimu. Nuolat kelyje. Toks veržlumas jiems tik prideda ypatingo žavesio. Niekada nesusiduria su kliūtimis, nes tai jiems tik lengvas iššūkis, smagus rebusas.

07.13 – 07.23 Našlaitė
Sumani, bet atidi, vadovaujasi šūkiu: devynis kartus pamatuok ir tik dešimtą kirpk. Ji paniškai bijo rizikos, todėl kiekvieną savo žingsnį ir sprendimą labai gerai apgalvoja iki pačių menkiausių smulkmenų. Noriai mokosi iš svetimų klaidų ir patirties, nelinkusios bandyti naujų dalykų. Kasdieniame gyvenime Našlaičiukai pasižymi sentimentalumu ir polinkiu kaupti atsiminimus bei primityvius suvenyrus. Saugo nuotraukų albumus, rašo dienoraščius ir pažymi kitus jiems svarbius įvykius.

07.24 – 08.02 Erškėtrožė
Išdidūs, nepatiklūs, sunkiai prieinami ir atsargūs su mažais simpatiškais dygliukais. Tik dygliukai šiuo atveju reiškia ne kaprizus, o savisaugos instinktą. Vis dėlto Erškėtrožių atstovai ugningi, turi lakią vaizduotę, lankstų liežuvį ir yra laukiami vakarėliuose. Mėgsta dėmesį ir būti lepinami. Jei to nesulaukia, patys sau leidžia pradžiuginti save ir išbėga leisti pinigų norimiems daiktams įsigyti. Bet visada jaučia ribas ir žino, kaip papildyti tuštėjančią piniginę.

08.03 – 08.12 Saulėgrąža
Visada energinga, guvi, besišypsanti ir pasaulį matanti tik spalvotai – jokių juoda ir balta. Kiekviena diena yra nuostabi ir tuo džiaugiasi. Visur mato gėrį ir grožį. Paprasta, neišpuikusi, nesididžiuojanti, jeigu sekasi, ir neverkšlenanti, jeigu nesiseka. Nesėkmes tyliai ir kantriai išgyvena ir toliau eina pirmyn, įsitikinusi, jog dar daug gero laukia ateityje. Kiek turi, tiek užtenka. Nekelia sau pernelyg aukštų reikalavimų ir tikslų.

08.13 – 08.23 Rožė
Rožė, rožytė, roželė. Tikriausia karališkoji atžala su įnoriais. Gyvenime Rožiukams viskas klostosi gana palankiai su viena kita duobele kelyje paįvairinimui. Dėl pasisekimo gali sulaukti pavydo ir apkalbų, tapti konfliktų priežastimi. Tačiau kaip ir dera šios išskirtinės rūšies žmonėms, yra dideli savimylos, reikalauja saldžių žodžių, pagyrų ir pageidautina dovanų. Tie, kurie sugebės ją užkariauti, sulauks atpildo – besąlygiškos meilės.

08.24 – 09.02 Knifofija
Geroji vakarėlių, švenčių ir kitų įsimintinų susibūrimų siela. Pasižymi puikia iškalba, organizuotumu, gebėjimu užimti bei linksminti svečius ir nugesinti bet kokį kylantį konfliktą. Teigiamos emocijos liejasi lyg iš gausybės rago. Idealūs šeimininkai, renginių vedėjai. Savo darbo profesionalai. Problematiškiausia užduotis – finansiniai rūpesčiai. Nuo jų Knifofijams įsiskaudena galvas ir gali grėsti migrena.

09.03 – 09.12 Gvazdikas
Įvairiaspalvis Gvazdikas niekada neieško žodžio kišenėje. Visuomet atviras ir savęs nevaržantis gyvačiukas – mat mėgsta viską pasakyti tiesiai šviesiai, ir po to dar nesuprantamai stebisi, kodėl kažkas įsižeidė. Nors jeigu kas nors iš pažįstamų bandys įtikinti jį, jog jis turi panašią ydą, Gvazdikiukas tiesiog tai praleis pro ausis. Nepaisant aštraus liežuvio, Gvazdikėliai mielai laukiami draugų būryje, norėdami su jais pasišnekučiuoti, padiskutuoti ar šiaip lengvai paplepėti.

09.13 – 09.22 Astras
Išskirtinės išvaizdos Astrai, kaip ir žmonės, apdovanoti ypatinga dovana. Jie lyg žvaigždės mūsų niūrioje kasdienybėje. Astrai pasiaukodamai atsiduoda šeimai, draugams ir visiems tiems, kuriems reikia pagalbos. Puikūs klausytojai, užtarėjai, globėjai. Mylimi ir laukiami. Daugelis žmonių pajunta, kad būtent jiems gali atverti savo širdį ir skausmus. Bet iškeldami darbą į pirmą vietą, jie labai dažnai pamiršta save ir savo artimuosius.

09.23 – 10.03 Viržis
Viržių klano palikuonims būdingas fenomenalus mąstymas, originalumas, nesvetima ir šelmiškumo gaidelė. Ištikus net ir beviltiškiausiai situacijai, Viržiukai pasitelks sąmojį ir humorą, todėl be vargo išlips iš balos sausi ir švarūs. Draugo taip pat nepaliks nelaimėje, visuomet pasiruošę pagelbėti. Bene ryškiausias jų bruožas – didelis noras smaližiauti. Su didžiausiu malonumu mėgaujasi gardžiu maistu ir gėrimais.

10.04 – 10.13 Kamelija
Egzotiškos kilmės menininkai ir inteligentai. Žavūs ir drąsūs, jauni ir įsimylėję. Labiausiai vertina harmoniją ir ramybę, mėgsta ramią muziką bei draugų susiėjimus, vyno taurelę. Likę vieni, pradeda jausti įvairius negalavimus, todėl visada stengiasi apeiti vienatvę. Darbe stengiasi taip pat išlaikyti pusiausvyrą ir sukurti draugišką bei jaukią atmosferą. Tobulai įvaldę aktorystės ir viliojimo meną. Nepastebimai gali suvilioti.

10.14 – 10.23 Alyva
Kvapnūs diplomatijos žiedai su jautria prigimtimi. Kilniadvasiai, pavyzdingų manierų žmonės. Užsibrėžtiems siekiams įgyvendinti negaili jėgų ir juos atlieka nepriekaištingai. Alyvinukai noriai padeda kitiems, bet kalbantis su jais, būtina laikytis takto ir etiketo, antraip įsižeis ir nepamirš. Vengia masinio susibūrimo vietų, renkasi pabūti vieni su gera knyga ar filmu. Domisi intelektualine veikla ir dvasiniais dalykais.

10.24 – 11.02 Frezija
Atvykėliams iš Atogrąžų kraštų netrūksta veržlumo, pasitikėjimo savimi ir atvirumo, kuris kartais grįžta bumerangu. Jie kaip uola, kieti, nepajudinami net tada, kai viskas slysta iš po kojų, nors viduje virte verda. Retais atvejais tas gaivalas išsiveržia audringa jėga. Aktyvūs, visuomeniški, mėgstantys veiksmą ir bendravimą. Pasiekia puikių rezultatų tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

11.03 – 11.12 Orchidėja
Užsispyrę, ambicingi, motyvuoti. Žmonės Orchidėjos šių bruožų atvirai nedemonstruoja ir savo mažytes paslaptis pasilieka sau. Kantriai išlaukia tinkamos progos savo užmojams pasiekti. Veikia žaibiškai ir visada gauna, ko tik užsigeidžia. Pavydėtinai išsisuka nuo nesėkmių ir apgaulės, nes turi trečiąją akį, kuri padeda kiaurai permatyti žmones ir jų kėslus. Iš prigimties mįslingi, patrauklūs, seksualūs ir su nemenka sėkme meilės srityje.

11.13 – 11.22 Bijūnas
Ištikimasis darboholikas Bijūnas nuolat paskendęs darbuose, kurių prisiima daugiau nei reikėtų. Turi keistą savybę žavėtis vis nauja sfera, profesija ar dalykiniu projektu ir, be jau turimų darbų gausos, su entuziazmu įsitraukia į dar vieną. Nesaugo nei savęs, nei savo sveikatos, svarbiausia – darbai, kurių kokybė retkarčiais taip pat šlubuoja. Bet jei Bijūnai įsimyli, tai myli velniškai karštai ir visą savo dėmesį skiria būtent antrajai puselei.

11.23 – 12.02 Kardelis
Nors negali pasigirti talentu ir gabumais, Kardeliai vis tik turi kuo didžiuotis – geležine valia bei neišsenkančia kantrybe. Tai dvi galingos jėgos, padedančios nuversti kalnus ir pasiekti puikių rezultatų. Bet viskas priklauso nuo ilgakaklių Kardelių noro ir nuotaikos. Plepučiai Kardeliai mėgsta pakalbėti, pasisakyti ir pasipasakoti, todėl jiems negalima patikėti paslapčių. Ir nereikėtų jų už tai barti, tokia jau Kardelių natūra.

12.03 – 12.12 Pienė
Gražuolė pievų geltonkasė Pienė atvira ir nuoširdi, pasiruošusi padėti visiems, kuriems tik gali prireikti jos pagalbos. Tačiau tas begalinis troškimas padėti retsykiais įskelia nesantaikos ugnelę. Kas buvo vakar, ten ir pasilieka, nes prabėgusi diena jai pamiršta. Jos viltis – dabartis ir ateitis. Judri ir nenustygstanti, pilna visokiausių idėjų ir sumanymų, veikli ir skubanti gyventi. O per skubėjimą būna netyčia dar pamiršta keletą smulkmenėlių.

12.13 – 12.22 Lotosas
Hiperaktyvuoliai Lotosai negali nusėdėti vietoje. Visąlaik juda, kruta, kažkur lekia, puola ten, puola šen. Labai mėgsta keliones, išvykas, nuotykius ir aktyvias pramogas – viską, kas užtikrina nenutrūkstamą judėjimą. It koks išdykęs šelmis draugiškai prižada ir niekada neištesi pažadų ir kitokių įžadų. Lotosui dėl savo žavinčio ir patraukiančio gyvumo ir nutrūktgalviškumo atleidžiama viskas. Tik su meile vargšeliui nepavyksta susidraugauti.

12.23 – 12.31 Debesylas
Tobulas Dievo gaminys – Didysis Debesylas. Tobulesnio jau nebus. Debesylai lyg įmantri puokštė pasižymi pačiomis naudingiausiomis savybėmis – pastovumas, iniciatyvumas, darbštumas, atkaklumas. Savo noru imasi darbų ir atsakomybės už svarbius reikalus. Visas užduotis atlieka laiku ir kokybiškai. Nemėgsta kalbėti ir trukdyti kitiems. Tai žmonės be nuodėmės – ne pavyduoliai, ne tinginiai, ne pikčiurnos.

Tęsinys kitą savaitę.

Taip pat rekomenduojame: LAIMINGAS HOROSKOPAS: KUR ATLEISTI VADELES KIEKVIENAM HOROSKOPO ŽENKLUI?

Rimantė Kulvinskytė

Rimantė Kulvinskytė

Esu žurnalistė, televizijos ir radijo laidų vedėja, mama, žmona, dukra ir draugė. LAIMĖS DIETA yra mano kelionė ir bandymas sujungti visus šiuos vaidmenis taip, kad kiekviename jų jausčiausi laiminga. Čia dalinuosi savo asmeniniais išgyvenimais, patirtimis ir pamokomis, kurios suteikia drąsos pradėti dieną. Labai tikiuosi, kad čia rasi kažką artimo sau.
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).