FEATURED HOROSKOPAI

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (01.11 – 01.17)4 min read

11 sausio, 2021 3 min
Deimantė

Autorius:

Deimantė

Laimingas horoskopas: kokia bus savaitė? (01.11 – 01.17)4 min read

Reading Time: 3 minutes

AVINAS

Šią savaitę avino ženklo atstovai gali tikėtis daugiau romantikos, pozityvių akimirkų su antrąja puse. Tai laikotarpis, kai kiti bus teigiamai nusiteikę Jūsų atžvilgiu. Jei partnerio neturite, tai puikus laikas apgalvoti savo poreikius, kaip savo poreikius iškomunikuojate. Galite jausti papildomą nerimą dėl to, kad mažai bendraujate su draugais, pasistenkite suorganizuoti nuotolinių susitikimų! 🙂

JAUTIS

Jaučiai šią savaitę gali aiškiai suprasti, ko tikisi iš partnerio, kokių santykių nori. Geros žinios – viską, kas sukasi Jūsų mintyse, galite realizuoti! Šią savaitę taip pat gali tekti aiškiau, griežčiau išreikšti savo poziciją darbe. Išnaudokite šį laiką produktyviai – klauskite ir aiškinkitės, kalbėkite apie Jums rūpimus klausimus, projektus.

DVYNIAI

Dvyniams ši savaitė labai tinkama naujų hobių, veiklų atradimui. Tai gali padėti susitvarkyti su nerimu, taip pat jausitės labiau užtikrinti savimi, jausite progresą. Šis laikotarpis taip pat palankus santykių atnaujinimui, seni ryšiai (su žmonėmis iš praeities) gali nutrūkti. Tai laikas, žymintis pabaigas, tačiau kartu ir naujas pradžias, intensyvų atsinaujinimą.

Laimes dieta Patreon banner

VĖŽYS

Šią savaitę vėžiai gali jaustis labiau nutolę nei įprastai, taip pat galite labiau vadovautis logika, o ne emocijomis. Gali būti, kad susidursite su aplinkybėmis, kurios skatins atsižvelgti į savo poreikius, taip pat juos aiškiai iškomunikuoti. Nesinervinkite, jei ne visi žmonės supras Jūsų emocinius poreikius – svarbu juos išsakyti, ramiai jaustis viduje. Santykiuose gali atsirasti šiek tiek neaiškumo, nesusikalbėjimo.

LIŪTAS

Liūtams šią savaitę gali būti šiek tiek sudėtingiau jausti ramybę santykiuose, Jūsų jausmai bus intensyvūs. Tai gali būti ir Jūsų kryptis tobulėjimui – mokysitės išlikti ramūs, taip pat aiškiai iškomunikuoti savo poreikius, laiku sustoti, pailsėti. 🙂 Šiuo laikotarpiu nepamirškite savo hobių, laisvalaikio ritualų, skirkite laiko sau. Pasisėmę energijos šilčiau bendrausite ir su kitais žmonėmis.

MERGELĖ

Mergelės ženklo atstovams šią savaitę geriau būtų teikti prioritetą savo sveikatai, emocinei būsenai. Klausykitės savo kūno poreikių, leiskite juos suprasti ir kitiems. Gali būti, kad paskutiniu metu jautėte įtampą, daugiau iššūkių santykiuose. Šią savaitę sunkesnis laikotarpis santykiuose turėtų baigtis, sulauksite daugiau pozityvių akimirkų, malonių atsitiktinumų. 🙂

SVARSTYKLĖS

Svarstyklės gali jausti norą įsipareigoti, galbūt būsite nusiteikę ir rimtos partnerystės pradžiai. Jei partnerį jau turite, Jūsų santykiai gali pereiti į kitą etapą, dar labiau sutvirtėti. Šią savaitę taip pat būsite racionalesnis, galite aiškiai išsakyti savo mintis. Garsiai įvardinkite savo poreikius, sulauksite teigiamo atsako iš aplinkinių. 🙂

SKORPIONAS

Skorpionai šią savaitę turėtų aiškiau bendrauti, geriau būtų pasikalbėti apie Jus neraminančius dalykus, o ne tik apgalvoti juos viduje. Galite būti linkęs ižvelgti neigiamus kitų tikslus ar mintis. Pasikalbėkite, kad viskas paaiškėtų! 🙂 Pasistenkite susitvarkyti su neigiamomis emocijomis, neleiskite, kad jos trukdytų megzti šiltus santykius. Prisiminkite metodus, kurie padeda Jums išlaikyti vidinį balansą.

 

 

ŠAULYS

Šauliams ši savaitė palanki savo poreikių, nuomonės iškomunikavimui. Būsite konkretus, objektyvus, kalbėsite be užuolankų. Galite sulaukti gerų naujienų, kurios susijusios su Jūsų finansais. Gali būti, kad norėsite spontaniškai leisti pinigus, tačiau dabar būtų tinkamas laikas pagalvoti apie pinigų taupymą, išsaugojimą.

OŽIARAGIS

Ožiaragiai šią savaitę gali norėti pramogauti, ypač, jei sunkiai dirbote ir išnaudojote daug energijos praėjusią savaitę. Jūsų partneris/partnerė gali būti nenusiteikęs pramogoms, pasistenkite ieškoti komrpomisų. 🙂 Neslėpkite savo norų, jausmų, raskite tinkamą būdą juos išsakyti, nesitikėkite, kad partneris Jūsų poreikius žinos pats.

VANDENIS

Vandeniai šią savaitę gali būti dar labiau nei įprastai orientuoti į visuomenę, kitus žmones. Skirsite daugiau  laiko šeimai, draugams. Gali būti, kad dėl kitų žmonių kovosite, galbūt bandysite apginti jų požiūrį, nuomonę. Šiuo laikotarpiu Jums svarbu nepamiršti savęs, tai puikus laikas ir gilinimuisi į savo emocinius poreikius, išgyvenimus.

ŽUVYS

Žuvims patariama toliau rūpintis savimi. Svarbios bus draugystės, atpažinkite ir savo emocinius poreikius. Pasistenkite susiorganizuoti daugiau bendravimo, skambučių su draugais. Norėsite daugiau socializuotis, bendradarbiauti. Pasistenkite susidaryti planus, kurių sieksite iki šio mėnesio pabaigos – tai padidins Jūsų produktyvumą. Bendraudami su draugais galite sulaukti gerų žinių.


Daugiau skaitykite čia.


Deimantė

Deimantė

Esu Deimantė, Didžiosios Britanijos Astrologinės Asociacijos narė, astropsichologė. Astrologija domiuosi jau 7 metus, lygiagrečiai gilinau savo žinias ir psichologijoje - Oksfordo Universitete esu baigusi psichologijos kursą, šiuo metu studijuoju psichologiją universitete. Tikiu, kad astrologija, ypač susieta su psichologija, gali būti puikus įrankis siekiant atskleisti kiekvieno žmogaus unikalumą. Kviečiu apsilankyti mano puslapyje: www.storyinyourstars.com
Patiko straipsnis? Paremkite puslapį Patreone (spauskite mygtuką, esantį žemiau).